Піч-камін на дровах 5 в 1 - з духовкою, варильною поверхнею та водяним контуром

  • Переглядів: 3906

Печі з варильною поверхнею, духовкою і водяним контуром

Грійтесь, готуйте їжу, насолоджуйтесь живим вогнем, з пічкою-каміном від європейського виробника – 5 в 1. З функціями:

  • конвекційної буржуйки;
  • каміна;
  • печі з варильною поверхнею;
  • духовки;
  • твердопаливного котла.

Піч на дровах, для опалення житлових приміщень, має потужність - 14 кВт, з яких – 5 кВт іде на конвекційний обігрів, а 9 кВт – на водяне опалення, за допомогою радіаторів або системи “тепла підлога”. Високий коефіцієнт корисної дії - до 89%, дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі. Піч має водяну сорочку, об'ємом - 11 л, і підключається до системи водяного опалення.

Як паливо, у печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має об'ємну топку.

Для приготування їжі піч має варильну поверхню з конфоркою, а також духовку, великого розміру - 265х350х465 мм. Для спостереження за термопроцесом приготування, духовка має стійке скло з термометром для підвищення температури в середовищі.

Піч виготовлена ​​зі сталі високої якості, покритої емаллю, також доступні моделі обробленим каменем. Дверцята камери горіння і духовки зроблені із чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, які витримують високу температуру і дозволяють вам спостерігати за горінням вогню.

Внутрішнє футерування камери горіння, виготовлене із чавуну, який тривалий час накопичує тепло в печі.

Для управління первинною та вторинною подачею повітря піч має два регулятори, а також заслінку для подачі тепла на духовку. Піч підключається до димоходу, діаметром - 150 мм. Доступні моделі з підключенням - зверху/ззаду ліворуч або праворуч.

Для видалення золи піч має зручний та великий попільник. Також, внизу, піч має шухляду для зберігання палива або побутових приладів.

Стриманий стиль печі в поєднанні з широким функціоналом, робить її незамінною для будь-якої кухні, прекрасно підійде для дачі чи заміського будинку.

Відеоогляд працюючої печі-каміна з варильною поверхнею, духовкою та водяним контуром

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПІЧ-КАМІН З ВАРИЛЬНОЮ ПОВЕРХНЕЮ, ДУХОВКОЮ І ВОДЯНИМ КОНТУРОМ"

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також зверніться до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ