Порівняти товари (0)

Вентиляційні решітки для каміна – декоративний елемент з великим значенням

Камін в жилому будинку часто використовується не тільки як декоративний елемент інтер’єру, що служить прикрасою кімнати, але і як опалювальний пристрій для обігріву приміщення. Тепле повітря, яке виділяється при горінні дров в достатньо великій кількості може служити додатковим джерелом тепла. Значно підвищити тепловіддачу допоможуть встановлені на камін вентиляційні решітки.

Камінні вентиляційні решітки – це декоративний термостійкий елемент який закриває отвори, через які проходить циркуляція повітря. Їх встановлюють в різноманітних частинах конструкції. Решітка для каміна, є не просто його декоративною прикрасою, вона дозволяє ефективно організовувати систему вентиляції та конвекції обігрівальної конструкції в цілому.

В нашому інтернет-магазині «ТеплоКрам» ви можете вибрати та купити вентиляційні решітки для камінів різноманітних форм і кольорових рішень, які гармонійно впишуться в його зовнішній вид. Вся продукція нашого каталогу виконана із якісних матеріалів, здатних витримувати високі термічні навантаження, вирізняється високою міцністю та надійністю, служить тривалий час і має демократичну ціну.

Основні функції вентиляційних решіток

Естетичність каміну багато в чому обумовлюється вентиляційними решітками, вони ж являються обов’язковим елементом його конструкції.

Вентиляційні решітки для каміна несуть також декоративну функцію, і в залежності від потреб, можна вибрати модель в необхідному стилі, певної фактури, форми та необхідного кольорового рішення.

Разом з тим, вентиляційні решітки можуть регулювати повітряні теплові потоки демпферної камери та подачу тепла по коробу в приміщеннях. Ця функція досягається з допомогою спеціальних заслінок, які є в конструкції камінних решіток, шляхом закривання і відкривання заслінки.

Різновиди камінних вентиляційних решіток

В нашому інтернет-магазині представлені різноманітні моделі вентиляційних решіток, які відрізняються між собою по ряду основних ознак:

  • розмір решітки та її отворів;
  • форма решітки та отворів;
  • кольоровою гамою термостійкого покриття.

Що стосується зовнішнього вигляду вентиляційних решіток, то вони можуть бути прямокутні, круглі, кутові, квадратні.

А ось розмір та площа отворів вентиляційної решітки, безпосередньо, дуже сильно впливають на її пропускну здатність. Від них залежить правильна та легка циркуляція повітря, загальний об’єм повітряних мас і ступінь нагріву кімнати, до якої прокладений повітропровід від каміна.

Застосування решіток з пластику для встановлення на камін категорично заборонено.

Вентиляційні решітки з металу відрізняються довговічністю, надійністю та стійкістю до деформації.

Для декоративного оформлення решіток, виготовлених з металів та сплавів, наносять такі додаткові покриття, здатні витримувати високу температуру нагріву:

  • Термостійке покриття буває різних кольорових рішень: білий, графіт, чорний, кремовий, мідь антична, латунь антична, срібло античне, хром шліфований, мідь лакована, латунь лакована.
  • Гальванічний склад – покриття, в якому зовнішнім шаром металу виступають мідь, нікель або хром.

Виробники пропонують вентиляційні решітки без жалюзі і з жалюзі, з сіткою і без сітки і їх комбінаціями.

Встановлення вентиляційних решіток на камін

Обігрів приміщення каміном відбувається шляхом нагріву повітря шляхом конвекції, тому вентиляційні решітки необхідно встановлювати в декомпресійну камеру і теплову камеру. В залежності від стилю каміна, якщо це французький, то як правило вентиляційні решітки варто розміщати як по центру (тобто на центральній частині короба), так і по боках камінного короба.

Спеціалісти рекомендують встановлювати решітки на висоті близько 30 см нижче теплоізольованої стелі короба-конвектора.

Купуючи вентиляційні решітки в нашому онлайн-магазині, ви купуєте якісні вироби, які підходять для камінів різних стилів. Визначитись з вибором дуже легко. Достатньо оцінити кольорову гаму вашого інтер’єру, конструкційні особливості каміна та інше. Підібрати відповідну вентиляційну решітку не складе труднощів. Представляємо вашій увазі величезний асортимент виробів, які задовольнять будь-який запит.

Тепер немає потреби шукати потрібні конструкції в оффлайнових точках продаж у своєму місті. З нами ви зможете зекономити не тільки час, але і свої гроші. В зручному онлайн-каталозі на сайті teplokram.com.ua всі охочі зможуть знайти та купити вентиляційну решітку, не виходячи з власного будинку. Доставка здійснюється в будь-яку точку країни, будь це велике місто або малонаселений пункт.