Проєктування та монтаж сонячної електростанції для будинку чи підприємства "під ключ"

  • Переглядів: 4384

Сонячні електростанції

Як забезпечити себе автономним електроживленням, а також отримати можливість економити? Пропонуємо Вам розв’язання найболючішої та актуальної проблеми.

В умовах значних пошкоджень енергетичної інфраструктури України, а також можливих подальших атак агресора на неї. В умовах збільшення тарифів на електроенергію, потрібне оптимальне вирішення, щоб економити свої кошти і забезпечити себе постійним, безперебійним електропостачанням.

І найбільш перспективний напрямок – це сонячна енергетика, дармова енергія Сонця буде працювати на Вас!

Особливо актуальним це буде для комерційного сегменту та бізнесу. Для яких тарифи на електроенергію значно вищі. Особливо для готелів, ресторанів, харчового виробництва, де найбільші витрати енергії припадають на світлу пору дня. Але й для побутового використання, такі системи теж будуть надзвичайно корисними.

У нас є все необхідне для побудови сонячних електростанцій. Все необхідне обладнання, а також досвідчені фахівці: проєктанти та монтажні бригади. Ми зробимо все за Вас. Від планування, розрахунку необхідної потужності станції та збору матеріалів, до доставки та готового монтажу “під ключ”.

Натисніть сюди, щоб звернутись до наших менеджерів для консультації, а також заходьте до наших крамниць:

КОНТАКТИ

 

Які бувають види сонячних електростанцій

Наші фахівці, допоможуть підібрати Вам сонячну електростанцію, яка задовольнить саме ті потреби, які Вам потрібно. Дуже важливо провести детальний розрахунок необхідної Вам потужності, щоб не було недостачі чи надлишку енергії. Також важливо використовувати тільки якісні компоненти, тоді геліосистема – швидко окупиться. В основному всі сонячні електростанції поділяються на:
  • автономні;
  • мережеві;
  • гібридні.
А в чому між ними різниця – далі у статті.

 

Автономна сонячна електростанція

Автономна сонячна електростанція – це система, яка виробляє електроенергію з сонячних панелей та зберігає її у спеціальних акумуляторах для використання в будь-який час. Вона не залежить від централізованої електромережі і не потребує підключення до неї. Такі електростанції зазвичай встановлюються в місцях, де немає доступу до мережі електропостачання, наприклад, в селах, на віддалених будівництвах або в гірських районах.

Переглянути наші пропозиції автономних сонячниї електростанцій

 

Переваги встановлення автономної сонячної електростанції

Встановлення автономної сонячної електростанції надає вам низку переваг. Перша і найбільш очевидна перевага - це незалежність від централізованої електромережі. Ви отримуєте можливість забезпечити себе електроенергією, не залежно від того, чи є електрика у мережі. Крім того, автономна сонячна електростанція забезпечує економію коштів на електриці, адже ви не залежите від змін цін на електроенергію.

Друга перевага - надійність та безпека. Оскільки в сонячних електростанціях немає рухомих елементів, ви можете бути впевненим, що автономна сонячна електростанція буде працювати надійно і безпечно. Також, відключення електропостачання в разі аварії в централізованій електромережі не вплине на роботу автономної сонячної електростанції.

 

Схема автономної електростанції

Автономна електростанція

 

Мережева сонячна електростанція

Мережева сонячна електростанція – це тип сонячної електростанції, яка підключена до  централізованої електричної мережі та має можливість віддавати надлишки електроенергії у мережу за «зеленим» тарифом.

Переглянути наші пропозиції мережевих сонячниї електростанцій

 

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для підприємств

Встановлення мережевої сонячної електростанції може бути вигідним рішенням для вас з кількох причин. Перш за все, однією з головних переваг такої електростанції є економія коштів на рахунках за електроенергію. Тарифи для бізнесу зазвичай значно вищі, ніж для побутових споживачів, і це може становити значні витрати для компаній, які споживають багато електроенергії. Встановлення мережевої сонячної електростанції дозволить вам знизити витрати на електроенергію, адже СЕС генерують електрику безкоштовно з використанням сонячної енергії. А у випадку, якщо генерація від фотоелектричної станції перевищуватиме споживання, то є можливість продавати надлишкову електроенергію за «зеленим» тарифом, що стане для вас додатковим джерелом доходів.

Також в даному типі СЕС не передбачено використання акумуляторних батарей, що значно знижує вартість і складність встановлення та експлуатації таких сонячних електростанцій та робить їх більш доступними для бізнесу. Адже мережева СЕС працює у той самий час, коли працює ваша компанія - в світловий день. Це дозволяє споживати електроенергію безпосередньо під час її генерації, що є ефективним та вигідним рішенням.

Крім того, використання сонячної енергії дозволяє знизити споживання традиційних видів палива та, як наслідок, зменшити викиди в атмосферу, що сприяє екологічному бізнесу та відповідальному ставленню до навколишнього середовища. Це, в свою чергу, може покращити імідж вашого підприємства, адже багато компаній надають перевагу співпраці з партнерами, які застосовують альтернативні види енергії.

Загалом, мережева СЕС є привабливим вибором для бізнесу, що дозволяє економити кошти на енергоспоживанні та зменшити екологічний вплив на довкілля.

 

Переваги встановлення мережевої сонячної електростанції для побутових споживачів

Встановлення мережевої сонячної електростанції для побутових споживачів має безліч переваг. Перш за все, воно дозволяє вам економити значні кошти на рахунках за електроенергію, оскільки сонячні панелі перетворюють безкоштовну сонячну енергію в електрику, яку надалі ви використовуєте для забезпечення електроживлення власної оселі. Крім того, встановивши мережеву СЕС, ви стаєте незалежним від підвищень тарифів на електроенергію, що може зекономити значну кількість грошей у майбутньому.

Окрім економії коштів, встановлення мережевої СЕС дає можливість заробляти на продажах надлишків згенерованої електроенергії. Якщо СЕС виробляє більше енергії, ніж ви можете використати, надлишки енергії можна продавати назад до електричної мережі за «зеленим» тарифом (спеціальним тарифом, який є вищим за звичайний). Тобто, ваша сонячна електростанція може також стати додатковим джерелом доходів для вас.
 

 

Схема мережевої електростанції

Автономна електростанція

 

Гібридна сонячна електростанція

Гібридна сонячна електростанція – це тип сонячної електростанції, який є поєднанням мережевої та автономної СЕС. Тобто, як і в автономної, в гібридної фотоелектричної станції наявні акумулятори, які забезпечують електропостачання будинку у разі відсутності живлення від централізованої електромережі і відсутності генерації від сонячних панелей, та, як і в мережевої, є можливість віддавати надлишки електроенергії у мережу за «зеленим» тарифом.

Переглянути наші пропозиції гібридних сонячниї електростанцій

 

Переваги встановлення гібридної сонячної електростанції

Перш за все, ви стаєте незалежними від централізованої електромережі завдяки наявності акумуляторів, які зберігають електроенергію вироблену сонячними панелями. Це дозволяє вам користуватися електроенергією навіть під час відключення централізованої електромережі або в областях з низькою якістю електропостачання.

Крім того, встановлення гібридної сонячної електростанції дозволяє значно знизити витрати на електроенергію, оскільки виробництво електроенергії з сонячних панелей є безкоштовним та незалежним від коливань цін на електроенергію. Також, якщо встановлені панелі виробляють більше електроенергії, ніж необхідно для власних потреб, ви можете продавати надлишки електроенергії за "зеленим" тарифом і заробляти на цьому.

Нарешті, встановлення гібридної сонячної електростанції є екологічно безпечним вибором, оскільки воно зменшує вплив на навколишнє середовище. Сонячна енергія не містить вуглецю та інших шкідливих речовин, тому її використання дозволяє зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу.

 

Схема гібридної електростанції

Гібридна електростанція

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах: