Порівняти товари (0)

Радіатори опалення: купити радіатори опалення в інтернет магазині - ТеплоКрам

Радіатори опалення - це елементи опалювальної системи, призначені для передачі тепла теплоносієм безпосередньо в приміщення, в якому вони встановленні. Виробники радіаторів опалення в даному випадку безпосередньо впливають на можливість економії енергії, а саме, яка тепловіддача радіаторів опалення. Різні види радіаторів опалення відрізняються по конструктивно-технічними і технологічними ознаками класифікуються:

 • по конструктиву: секційні, радіатор парового опалення, складається з послідовно з'єднаних нагрівальних секцій (радіаторів), панельні радіатори опалення, встановлюють в один, два або три ряди, конвенційні обігрівачі з розвиненим ребрами, які швидко в приміщенні нагрівають повітря;
 • за матеріалом виготовлення - металеві, біметалеві, неметалеві (керамічні, бетонні, пластикового-бетонні) і комбіновані (металокерамічні, метало-бетонних);
 • оформлення радіаторів: - гладкі (плоскі радіатори опалення), оребрені (пластинчасті радіатори опалення, труби), фактурний (вантажні радіатори опалення).

Радіатори опалення, називають як радіатори опалення батареї, використовують для обігріву будинку вже не одне покоління. Радіатор центрального опалення не поступається на ринку за популярністю, технологія виготовлення вдосконалюється, популярність говорить за себе. Вони відповідають за комфорт в будинку в будь-яких кліматичних поясах. За сто років застосування, радіатори в системах опалення залишається незмінним. Зовнішність радіаторів придбала більш сучасний вигляд як в матеріалах, характеристики, способи підключення.

Радіатори для опалення приватного будинку

Класифікують батареї для систем обігріву на кілька видів і матеріалів виготовлення:

Тому, щоб купити радіатори опалення в інтернет магазині, ми стикаємося з деякими труднощами, в пошуках правди на питання:

 • Як вибрати радіатори для опалення приватного будинку?;
 • на скільки надійні радіатори опалення?;
 • які найкращі радіатори опалення?;
 • якої фірми вибрати радіатор опалення ?
 • оформлення радіаторів опалення?;
 • чи потрібно пофарбувати радіатор опалення?;
 • де взяти прайс-лист на радіатори опалення?;
 • радіатори опалення вартість робіт?

Простих відповідей звичайно немає, організація системи опалення в будинку – це ключовий момент, при якому приймається рішення який прилад буде працювати, також супутні питання - якість теплоносія, також ціна і спосіб або як купити водяні радіатори опалення. Давайте коротко пройдемося, які є види радіаторів опалення.

Крім того, радіатори поділяються на види за особливістю конструкції, відповідно:

 • панельні радіатори опалення - суцільнометалеві, два сталевих листа зроблені штампом з заглибленнями для вільного проходу теплоносія. Такі плоскі радіатори опалення випускають з різною шириною і висотою і потужністю;
 • секційні радіатори опалення - це протекційні радіатори опалення, з'єднані елементом різьбового ніпеля. Є можливість нарощувати і зменшувати конструкцію. Завдяки цьому, продаж радіаторів опалення трохи краще, є можливість легко зібрати радіатор під потрібне приміщення або потужність. Ці радіатори надійні, прайс-лист на радіатори опалення здивує своєю ціною;
 • трубчасті радіатори опалення - представляють не розбірну конфігурацію з вертикальних трубок. Сполучені верхнім і нижнім колектором, створюють ефективну систему циркуляції. Габарити виробу, що мають пряме відношення до рівня теплопередачі і кількості трубок в ряду їх товщини. Трубчасті радіатори опалення відносять до елітних.

Радіатори опалення батареї

Залишилося добре перегорнути каталог радіаторів опалення з характеристиками, ознайомившись, потрібно дати відповідь на важливе питання - які найкращі радіатори опалення? Це питання задасть собі кожна людина, у якого є бажання зробити систему опалення. Якщо треба замовити радіатор опалення, треба звертати увагу на довговічність, ціну, оформлення радіаторів ну і дизайн якщо потрібні вантажні радіатори опалення. Характеристики у кожного є свої, як бюджет для придбання. Одні радіатори для обігріву будинку, інші для центрального опалення. Підбираючи радіатор парового опалення, не забудьте, що повинна бути сумісність з системою.

Ці питання не можна ігнорувати - характеристики експлуатації куплених приладів повинні відповідати опалювальної системи, інакше прилади можуть вийти з ладу раніше. Наприклад, радіатори в центральних системах опалення повинні володіти особливою силою по міцності, умови експлуатації досить суворі: перепади тиску, температурні зміни, якість теплоносія. Також треба раз в 3 роки пофарбувати радіатор опалення. Запуск опалювального сезону супроводжується гідроударами, звертаємо уваги що не всі радіатори розраховані на такі дії.

Перед покупкою потрібно визначитися «які батареї опалення краще придбати?», Необхідно знати який буде макс. тиску і температура у вашій системі. Потрібно вивчити з якими теплоносіями краще працює прилад опалення. Яка буде тепловіддача, природно що все залежить від матеріалу виготовлення приладу, також це впливає на ефективність і швидкість нагріву приміщення. Тільки комплексний підхід до планування системи опалення дасть відчутний результат на ефективність і довговічність системи опалення.

Який фірми вибрати радіатор опалення

У нас є такі виробники радіаторів опалення: Korado, Kermi, Hi-Therm, Viadrus, Armatura.

Продаж радіаторів опалення залежить від затребуваності моделей з цього стежте за мітками "Хіт продажів" і "Вибір ТеплоКрам"

Радіатори опалення вартість

На нашому сайті в каталозі радіатори надані всі цінові сегменти які є на ринку радіаторів, щоб підібрати радіатор під себе, використовуйте фільтри і сортування на сторінках категорій.

Продаж радіаторів опалення в Україні

Інтернет магазин радіаторів опалення, може надати Вам каталог радіаторів опалення. Якщо у Вас є бажання замовити радіатор опалення, наші менеджери завжди допоможуть, звертайтеся в Call-центр.

Наш інтернет магазин радіаторів опалення дає можливість купити батареї опалення в Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Полтава, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Миколаїв, Івано-Франківськ, Львів та інші міста України

Korado радіатори
Kermi радіатори
Hi-Therm радіатори
Viadrus радіатори
Armatura радіатори