Порівняти товари (0)

Камін вашої мрії з камінною топкою Dovre

Якщо у вас є потреба встановити камін, дров'яний камін стане чудовим доповненням до Вашого інтерєру. Це опалювальне обладнання завдяки якому є можливість не тільки зігріти свій будинок, але й створити там сімейне вогнище. Каміни виготовлені відомим норвезьким брендом, який декларує велику відповідальність за якість своєї продукції, як потужне та ефективне опалювального обладнання конвекційного опалення, - є лідером на ринку Європи, серед провідних виробників камінів. Всі моделі перевірені та сертифіковані, тому шанси вийти з ладу тут дорівнюють нулю. Камінна топка Dovre отримала безліч позитивного у відгуках від українських та зарубіжних покупців.

Виготовляються каміни Довре із первинного чавуну високої якості. Завдяки чому ефективно утримують тепло та працюють протягом довгих років. Вермикулітове футерування, ще більше збільшує її продуктивність та температуру горіння вогню у топці.

Важливо відзначити, що опалення приміщень здійснюється за рахунок спалювання натуральних дров. Тому слід зазначити, що обов'язково має бути встановлена система подачі вуличного повітря.

Чавунний камін складається, не методом “у стик”, як бюджетний камін, а методом “у паз” та оброблений якісним герметиком, що дозволяє, йому працювати багато років, тривалий час зберігатиме свій першочерговий вигляд.

Опалювальне обладнання також використовується для індивідуального конвекційного опалення, як основне або додаткове джерело тепла. Монтаж здійснюється з можливістю розводки гарячого повітря по всьому будинку.

Окупність відносно швидка за рахунок високого ККД, який досягається шляхом використання сучасних технологій:

 • герметична камера згоряння;
 • вермикулітове футерування;
 • вторинне допалювання димових газів.

Ефективність горіння поєднується з системами для зручного і тривалого використання опалювального обладнання:

 • система “чистого скла”;
 • плавне та легке регулювання подачі повітря;
 • щільне прилягання дверцят завдяки якісному керамічному шнуру на дверцятах.

Зіткнувшись із справжнім полум'ям, ви отримаєте позитивні емоцій. Доступність палива, екологічність – ще одна причина купити камінні топки дешево.

Однак попередньо необхідно трохи ознайомитись із класифікацією. У нас завжди представлені найпопулярніші моделі камінних топок, Ви зможете купити цікаве рішення для сучасного інтер’єру. Монтаж каміна в домі, чудове рішенням для побудови сучасного автономного опалення. Забезпечте швидким та комфортним теплом оселю без газу та електрики.

Різні опалювальні технології з Норвегії

Під час виробництва використовується лише якісні та надійні матеріали, які показують відмінні характеристики при експлуатації. Адже дуже важливо, щоб обігрівачі мали тривалий час служби і не зламалися. Тому найпопулярнішими вважаються топки з чавуна 2180 CBS - велика та потужна камінна топка Dovre, з величезним широкоформатним оглядовим склом, сталева камінна вставка 902. Довше зберігає тепло та стійкі до корозії.

Камінна топка Dovre

Також компанія пропонує різноманітні форми опалювальних приладів. Це може бути топка Довре на кут, на три сторони, один фасад або два фасади. Підбір з урахуванням вашого смаку та характеру вашого житлового простору. Для прикладу, кутові камінні топки допоможуть заощадити місце у будинку. Це важливо у приміщеннях з малим об'ємом.

Для виготовлення камінних топок використовується спеціальне термостійке скло, що забезпечує велику пожежну безпеку та дозволяє стежити за процесом горіння, є декілька варіантів відчинення скляних дверей.

Камінна вставка - основні переваги опалювального приладу

Спорудити камін своїми руками під силу не кожному, тому найрозумніший варіант - придбати готову камінну топку. Крім того, є безліч переваг:

 • приємний зовнішній вигляд;
 • практичність та функціональність;
 • різні формати, типи та обсяги;
 • різноманітність у використанні палива;
 • високий вогнезахист;
 • надійність та довговічність;
 • норвезькі каміни коштують дешево;
 • простота встановлення та обслуговування;
 • простий контроль процесу горіння;
 • доступні паливні матеріали.

Цей список можна продовжувати до нескінченності, але повністю зрозуміти переваги камінної зали можуть тільки ті, хто зважився на покупку. І на найвигідніших умовах у нашому інтернет-магазині. Ця сторінка містить зображення кожної моделі та її характеристики.

Ми доставляємо продукцію по всій Україні, у тому числі Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Моршин, Стрий, Львів, Ужгород, Мукачево, Бровари, Дрогобич, Кривий Ріг, Черкаси, Харків, Одеса та Вінниця.

Доставка по Україні. Доставка в буть-яке місто.