Порівняти товари (0)

Опалювальні печі: рішення для забезпечення оптимізованого обігріву будинку

Мода - справа циклічна. Якщо б у світі обігріву була мода, то сьогодні на її вершині знову були б опалювальні печі. Пічне опалення не є чимось виключно новаторським. Печі походять від камінів, які стали обов'язковими джерелами тепла в кожній домівці, ще в середньовіччі. Але це не заважає використовувати печі для опалення будинку сьогодні. Вони прості в експлуатації, естетичні й, що важливо в умовах здорожчання енергоносіїв, економічні.

Опалювальні печі на дровах з водяним контуром - "помічники" в роботі радіаторів

Популярність таких печей в опаленні домівок та заміських будинків, не є випадковою. По-перше, вони є обов'язковим доповненням радіаторів в енергоефективній системі опалення. Ціни на газ, рідке паливо та електроенергію ростуть невпинно. Якщо власник будинку зацікавлений в оптимізації витрат, він повинен звернути увагу на спеціальні опалювальні пічки з водяним контуром на дровах чи пелетах та інтегрувати їх в діючу опалювальну систему. Пічне опалення особливих складностей в реалізації не викликає: не потрібно думати про створення конвекційних повітропроводів або використовувати електричний вентилятор для розподілу теплих повітряних мас в різних приміщеннях.

Така піч для опалення оселі працює, за простою й зрозумілою "схемою котла". Теплова енергія, яка створюється при згоранні деревини, забезпечує нагрів не повітря в приміщенні, а води яка поступає в батареї. Енергоносій тут - максимально економічний і екологічний з тих, які існують в природі.

По-друге, опалювальні печі для дому чи дачі виглядають стильно та привабливо. Їх не потрібно ховати від очей гостей і жителів в окремому приміщенні. Для прикладу, ті обігрівальні пристрої, які ми пропонуємо своїм покупцям, відрізняються великою палітрою кольорів, простими конструкціями, натуральними та сучасними матеріалами обробки (натуральний камінь і т.д.). При цьому всьому - вони не займають так багато місця в будинку чи квартирі, як котли.

По-третє, печі на дровах для опалення домівки можна спокійно використовувати для нагріву води в бойлері непрямого нагріву. Але для реалізації такого завдання, вам прийдеться придбати, піч на дровах більшої потужності (від 6 кВт) та забезпечити контроль за температурою води - наприклад, за допомогою покупки додаткового теплообмінника.

Опалювальні печі з водяним контуром: особливості та позитивні сторони

Очевидно, що опалювальні печі з водяним контуром являються універсальним та раціональним рішенням в обігріві приватних будинків чи дачі. Тому, що вони:

 1. Забезпечують рівномірний розподіл тепла по будинку.
 2. Пічне опалення може використовуватися для обігріву великих за розміром приміщень.
 3. Енергоефективні та безпечні у використанні.
 4. Дозволяють здійснювати контроль за температурою й роботою агрегату в цілому.
 5. Автономні, економічні та екологічні, можуть підключатися до радіаторного опалення.
 6. Безшумні в роботі, не порушують атмосферу домашнього затишку.
 7. Впишуться в будь-який інтер'єр завдяки своєму дизайну.
 8. Виготовляються з якісних матеріалів (сталь, чавун, камінь, термостійке скло) і мають довготривалий термін експлуатації.

Недоліків в опалювальних печей на дровах та пелетах, небагато, але вони є. До прикладу, у них низький рівень автоматизації, а значить "включити та забути" такі опалювальні пічки на дровах не вийде.

7 причин купити опалювальну піч на дровах в нашому інтернет-магазині

Ми пропонуємо оригінальні опалювальні пічки на дровах від таких популярних брендів, як Kratki (Польща) й MBS THERMO (Сербія). Доступна вартість товарів - не єдина їх перевага. Є ще як мінімум сім причин для покупки опалювальної печі саме в нас:

 1. Високий рівень тепловіддачі, достатній ККД.
 2. Забезпечення доступного по вартості водяного опалення та гарячого водопостачання.
 3. Велика потужність опалювальних печей - від 6 до 25 кВт, яка дозволяє обігріти навіть великі приміщення.
 4. Великий термін користування і гарантія на використання.
 5. Сучасний дизайн у великій палітрі колірних рішень.
 6. Деякі моделі обладнанні варильними поверхнями та духовками, що дозволять використовувати їх для приготування їжі.
 7. Великий вибір деревини твердих порід, яка може використовуватися в якості енергоносія.

Враження від якості товару ми підтримуємо за допомогою хорошого сервісу. Оплата за товар в нас розділяється на передоплату та післяплату.

В нас є свій сервіс доставки, але це не позбавляє Вас можливості особисто забрати товар в пункті самовивозу або скористатися послугами популярних перевізників України. Звертайтеся до нас, тоді у Вас в будинку завжди буде панувати мир, затишок і тепло! Наші печі опалення інакше просто не працюють.

В нас є свій сервіс доставки, але це не виключає можливості особисто забрати товар або скористатися послугами популярних перевізників України. Звертайтеся до нас, і у Вас в будинку завжди буде панувати мир, затишок і тепло!