Порівняти товари (0)

Котли на дровах тривалого горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння працюють за принципом горіння згори, - це котли з періодичним завантаженням твердого палива ручним способом, невибагливі до видів палива експлуатація та обслуговування просте. Є два типи з об'ємним і пошаровим спалюванням палива. Котли на дровах довготривалого горіння працюють не тільки як котли на дровах, а також є моделі тривалого горіння на вугіллі.

На ринку України беруть верх високоефективні розробки котлів верхнього горіння - це котли з пошаровим способом спалюванням палива. Котли тривалого горіння українського виробництва на сьогоднішній день вже захопили свій сегмент ринку твердопаливних котлів.

Котли твердопаливні тривалого горіння на дровах - принцип роботи котла полягає в тому, що одночасно горить не все закладене паливо, як в котлах з об'ємним спалюванням, а тільки верхня його частина товщиною 10-20 см. У процесі вигоряння верхнього шару повітря поступово за допомогою телескопічної труби опускається вниз подача повітря не припиняється і знаходиться в центрі горіння (безпосередньо над вогнищем горіння), у такий спосіб забезпечується оптимальне спалювання палива. Таким чином відбувається безперервне пошарове спалювання палива зверху з ефективним часом горіння однієї дров'яної закладки. Накопичення золи не перешкоджає паливу в процесі горіння, золу можна видаляти 2-3 рази протягом місяця. Нагрівання корпусу теплообмінника не перевищує 550 ° С, тобто збільшується довговічність котла в той самий момент дозволяє досягти ефективності котла з коефіцієнтом дії до 91%, а також рекордно довгого горіння палива, такі характеристики недоступні іншим виробникам твердопаливних котлів. Ці котли бувають по потужності стандартно від 10 до 50 кВт.

Відповіді на поширені питання про котли:

Де можна купити твердопаливний котел тривалого горіння в Україні?

Якщо Ви хочете купити твердопаливні котли тривалого горіння українського виробництва, звертайтеся - компанія ТеплоКрам. Якщо ви хочете купити котел Swag від SWaG-котли, ми є офіційним дилером в м.Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Хочу купити котел тривалого горіння SWaG, чи буде у мене гарантія?

Установка котла тривалого горіння вимагає сертифікованих фахівців які розуміють пристрій твердопаливного котла тривалого горіння, роблять професійний монтаж і запуск котлів SWaG під гарантію, ТеплоКрам має такі рішення.

Чи можна встановлювати котел твердопаливний тривалого горіння у себе вдома, чи вважаються вони побутовими?

Так з цими котлами проблем немає, можна сміливо заявити, що це побутові твердопаливні котли тривалого горіння.

Яка буде ціна котла SWaG, якщо замовити монтажні роботи на систему опалення?

Ціни на котли тривалого горіння формується фірмою виробником SWaG-котли, ціна на монтаж системи опалення залежить від складності та площі проекту, розрахунки проводяться інженерами, ціна індивідуальна по кожному об'єкту окремо.