Порівняти товари (0)

Насоси для опалення та водопостачання

Сучасні системи опалення, постачання холодної та гарячої води для побутових потреб, сьогодні неможливо уявити без використання насосів. Створити затишок та тепло, а також забезпечити водопостачанням Ваш дім, квартиру, чи заміську ділянку, Вам допоможе грамотно підібране обладнання, представлене у нашому магазині, в величезному асортименті, різноманітного виду та конфігурації, а саме:

  • циркуляційні насоси для опалення;
  • насоси для підвищення тиску у системі;
  • поверхневі насоси та насосні станції;
  • колодязні та свердловинні насоси;
  • дренажні насоси для чистої або брудної води;
  • каналізаційні насоси.

Циркуляційні насоси для опалення

Циркуляційний насос – є обов’язковим елементом будь-якої автомномної системи водяного опалення з примусовою циркуляцією теплоносія. Рівномірний розподіл гарячого теплоносія в системі, його стабільна та безперебійна циркуляція, відповідно тепло та затишок у Вашому домі залежать від надійної роботи такого насоса. Вибір насоса здійснюється індивідуально для кожної системи та розраховується в залежності від кількості теплоносія, який перекачується, а також довжини труб у системі.

Виробники циркуляційних насосів, з кожним роком вдосконалюють свою продукцію, щоб підвищити продуктивнісь, а також з допомогою встановлення на них додаткових контролерів та термодатчиків, понизити споживання електроенергії, а також значно продовжити термін експлуатації таких насосів.

Підвищувальні насоси

Напевно кожен власник приватного опалення чи водопостачання стикався з ситуацією, коли напір носія в системі недостатній. Це може відбуватися по різних причинах, від банального зниження тиску, через надто високий водорозбір і до засмічення труб та фільтрів. Вирішити цю проблему може підвищувальний насос, який збільшує тиск та прискорення носія в системі з мінімальними гідравлічними втратами. Такі насоси мають низький рівень шуму, а також мають компактні габарити, завдяки чому Ви легко зможете встановити його на трубі, в будь-якому зручному для Вас місці.

Поверхневі насоси та насосні станції

При необхідності викачування чистої води із резервуарів, басейнів, а також свердловин, водойм та колодязів невеликої глибини – до дев’яти метрів, широко застосовуються поверхневі насоси, різноманітних видів та конфігурації. Дані насоси відрізняються будовою робочого колеса – вихрове або центробіжне.

Головні переваги насосів з вихровим робочим колесом, це їхня проста і в той же час надійна конструкція, можливість роботи з рідинами з невеликою домішкою газів, а також високий напір такомпактні габарити, які дозволяють встановити насос в місцях з обмеженим простором. Недоліками ж цих насосів є – висока чутливість до твердих включень (наприклад пісок), які можуть серйозно пошкодити робоче колесо, а також не дуже високий коефіцієнт корисної дії.

Недоліками вихрових насосів, усунені в центробіжних. Вони вже не так чутливі до наявності твердих включень, можуть працювати при наявності повтряних бульбашок та пробок, а також багатоступінчаста структура, дозволяє досягнути більш високого напору подачі води. Але більш складна будова, також підвищує їх вартість.

Також поверхневі насоси можуть бути укомплектовані гідравлічним акумулятором, а також ежектором, який значно підвищує робочі характеристики насоса і дозволяє використовувати його для підняття рідин з більшої глибини.

Колодязні та свердловинні насоси

Жителі заміських будинків та дач, позбавлені міських благ водопостачання, в якості основного джерела води використовуютьводойми, криниці та свердловини. Якщо глибина залягання води перевищує 9 метрів і поверхневого насоса не достатньо, то справитися з даною проблемою допоможуть більш ефективні колодязні або свердловинні насоси.

Колодязні насоси використовуються для перекачування чистої прісної води із водойм або колодязів. Дані насоси є погружними, тобто корпус насоса завжди занурений уводу, внаслідок чого електродвигун і охолоджується. Якщо він не буде повністю занурений, то електродвигун може вийти з ладу, щоб цого уникнути виробники насосів вбудовуютьв них різноманітні захисні механізми: електронні системи, біметалічні вимикачі, а також автоматичні поплавкові вимикачі. Найкращим чином себе зарекомендували насоси з поплавками, оскільки їх конструкція дуже проста та рідше виходить з ладу.

Свердловинні насоси використовують для підйому прісної води з дуже великої глибини, зі свердловин з діаметром 3,5-5 дюймів, але з деякими обмеженнями їх можна також застосовувати для колодязів та водойм.

Дренажні насоси для чистої або брудної води

Ще один вид насосів, які завжди пригодяться у хазяйстві, це дренажні насоси. Вони мають дуже широкий спектр застосування – відкачування затоплених приміщень та підвалів, стоків, каналізації, постачання водою сільськогосподарської та будівельної промисловості та багато іншого. Деякі із них призначені тільки для перекачування чистої води, але також є пристрої обладнані ріжучим механізмом, який дозволяє перекачувати рідини з вмістом органічних відходів, великих твердих та коротковолокнистих включень. Більшість також обладнано поплавковим вимикачем,для повністю автоматичної роботи.

Каналізаціні насоси

По принципу роботиканалізаційні насоси схожі з дренажними, але мають більш удосконалену систему захисту, більш потужний ріжучий механізм, а також патрубки збільшеного діаметру, щоб пропускатитверді включення великого розміру. Ці удосконалення дозволяють ефективно працювати насосу з каналізаційними стоками, відходами сільськогосподарської промисловості та іншими агресивнимирідинами.

Придбати надійні насоси від перевірених виробників, з доставкою із Івано-Франківська в Київ, Львів, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста України, Ви зможете в магазині “ТеплоКрам”, досвідчені консультанти завжди дадуть відповідь на Ваші запитання, стосовно опалення та водопостачання.