Нержавіючі димоходи Версія Люкс. Виробництво

 • Переглядів: 1451

Виробництво димоходів Версія Люкс

VERSIA-LUX - провідний виробник димохідних систем на українському ринку.

Виробник працює по міжнародній системі стандартів ISO 9001:2015, з контролем якості продукції. Весь асортимент димоходів сертифікований за стандартом СЄ (EN1856-1, EN1856-2) в європейських лабораторіях.

Виробничі лінії VERSIA-LUX, площею 20 000 квадратних метрів, обслуговують сертифіковані інженери, які навчаються і підвищують кваліфікацію в Німеччині та Швейцарії. Висока кваліфікація колективу забезпечує повне розуміння потреб клієнтів.

VERSIA-LUX завжди розробляє виняткові рішення, які стають віхами технології виготовлення димоходів, на виробництві використовується:

 • лазерний розкрій металу
 • лазерне зварювання нержавіючої та оцинкованої сталі у стик
 • 100-тонний листозгинальний прес з неймовірно високою точністю
 • шийки трійників виготовляються методом холодної витяжки
 • автоматизована забивка розсипчастого базальтового волокна для ізольованих сендвіч-труб

Такі технології дозволяють отримувати високоякісний продукт, який крім технологічних показників, має привабливий естетичний вигляд.

Нержавіючі димоходи Версія Люкс – простота та ефективність, доступні кожному

Побудова димоходів для опалювального обладнання на протязі багатьох років є вельми важким процесом. Для відводу димових газів необхідно створити спеціальну систему з нержавіючих труб, це не тільки суттєво спрощує задачу, але і дозволяє вивести на новий рівень проектну складову. Більшість людей давно відмовились від громіздких цегляних та азбестоцементних димовідводів. Такі переваги, як легкість, швидкість встановлення та ефективність роботи, роблять димохід із нержавіючої сталі беззаперечним лідером цієї сфери. До того ж, баланс між надійністю та функціональністю димоходів з нержавіючої сталі являє собою ідеальний варіант для людей, які сповідують раціональний та грамотний підхід до виконання поставленої задачі.

Димохідна труба з нержавійки володіє параметрами, які важливо враховувати при створенні спеціалізованих систем. Правильне використання цих характеристик дає можливість отримати максимальну ефективність. Визначальними факторами, які зробили димоходи з нержавійки популярними серед власників опалювальних систем, є:

 • універсальність;
 • легкість в обслуговуванні;
 • можливість швидкого ремонту;
 • пожежна безпека;
 • ціна.

Димоходи із нержавіючої сталі, на відміну від потенційних конкурентів, комбінують в собі невелику вагу, хороші показники надійності та сумісність з більшістю сучасного опалювального обладнання.

Завдяки складовій конструкції, такий відвід дозволяє швидко замінити один із його елементів. Це означає, що димохідні труби із нержавіючої сталі володіють майже невичерпним ресурсом міцності, при умові правильної експлуатації. Невисока вартість димоходів із нержавійки зробила їх одним із найбільш бажаних варіантів для покупки. Переваги цих систем, в комбінації з доступністю, дає можливість економити засоби, не жертвуючи показниками безпеки та надійності.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "НЕРЖАВІЮЧІ ДИМОХОДИ VERSIA-LUX"

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

 

Також звертайтесь до наших менеджерів, які дадуть Вам професійну консультацію та допоможуть замовити димохід, дзвоніть:

КОНТАКТИ