Порівняти товари (0)

Нержавіючі димоходи – простота та ефективність, доступні кожному

В наші дні простота та ефективність грають важливу роль практично в будь-якій сфері людської діяльності. Чим важча задача, тим більше уваги приділяється цим факторам. Такий підхід економить сили та час, а також дозволяє втілити в життя найоригінальніші ідеї і проекти.

Побудова димоходів для опалювального обладнання на протязі багатьох років є вельми важким процесом. Для відводу димових газів необхідно створити спеціальну систему з нержавіючих труб, яка в минулі часи проектувалась з допомогою цегляних або азбестоцементних елементів. Крім маси очевидних недоліків, ця конструкція потребує величезних трудовитрат. Проте поява димоходів з нержавіючої сталі не тільки суттєво спростила вище згадану задачу, але і дозволило вивести на новий рівень проектну складову.

Більшість людей давно відмовились від громіздких цегляних та азбестоцементних димовідводів. Такі переваги, як легкість, швидкість встановлення та ефективність роботи, роблять димохід із нержавіючої сталі беззаперечним лідером цієї сфери. Забудьте про які-небудь обмеження. Завдяки можливостям цього матеріалу, спектр використання опалювального обладнання став значно ширшим. До того ж, баланс між надійністю та функціональністю димоходів з нержавіючої сталі являє собою ідеальний варіант для людей, які сповідують раціональний та грамотний підхід до виконання поставленої задачі.

Димоходи з нержавіючої сталі – характеристики та ключові плюси

Як і будь-яка інша конструкція, димохідна труба з нержавійки володіє параметрами, які важливо враховувати при створенні спеціалізованих систем. Правильне використання цих характеристик дає можливість отримати максимальну ефективність. Визначальними факторами, які зробили димоходи з нержавійки популярними серед власників опалювальних систем, є:

  1. Універсальність.
  2. Легкість в обслуговуванні.
  3. Можливість швидкого ремонту.
  4. Пожежна безпека.
  5. Ціна.

У відношенні перших двох пунктів особливих пояснень не потребується. Димоходи із нержавіючої сталі, на відміну від потенційних конкурентів, комбінують в собі невелику вагу, хороші показники надійності та сумісність з більшістю сучасного опалювального обладнання.

Що стосується можливості оперативного ремонту, то тут також все просто. Завдяки складовій конструкції, такий відвід дозволяє швидко замінити один із його елементів. Це означає, що димохідні труби із нержавіючої сталі володіють майже невичерпним ресурсом міцності, при умові своєчасної заміни зношених ділянок.

Четвертий пункт, в списку ключових характеристик, є одним з найважливіших елементів у сфері використання опалювального обладнання. Закономірно, що фактору безпеки кожна людина відводить особливу увагу при реалізації якого-небудь проекту. Тут димоходи із нержавіючої сталі також мають важливу перевагу. Річ у тому, що на гладких стінках труби, зробленої з цього матеріалу, сажа осідає значно менше, ніж на більшості інших структур. При грамотному утепленні димоходу з нержавійки, риск прогорання зводиться до мінімуму.

Остання характеристика, яка, тим не менше, займає одну із найважливіших сходинок в практичному відношенні, є ціна. Невисока вартість димоходів із нержавійки зробила їх одним із найбільш бажаних варіантів для покупки. Переваги цих систем, в комбінації з доступністю, дає можливість економити засоби, не жертвуючи показниками безпеки та надійності.

Види димоходів із нержавіючої сталі

В залежності від типу опалювального пристрою та його призначення, використовуються декілька різновидів димохідних труб із нержавійки. На даний момент існує три варіанти:

  • одностінні круглі труби;
  • одностінні овальні труби;
  • сендвіч-труби.

Кожен із вище перерахованих типів покликаний виконати свою функцію і, як правило, використовується для конкретних задач. Інтернет-магазин teplokram.com.ua надає широкий вибір димоходів із нержавійки.

В першому випадку річ іде про найбільш елементарні димохідні труби із нержавійки - одностінні, які робляться з листів сталі, товщина їх варіюється в межах від 0,6 мм до 1,0 мм і вони не мають жаростійкого утеплення. Димоходи з таких труб встановлюються і експлуатуються всередині приміщень. Але варто пам’ятати, що при побудові таких моносистем рекомендують дотримуватися техніки безпеки, а саме категорично забороняється прямий контакт димоходу із цієї труби з легкозаймистими частинами конструкції будинку, гаража або іншого приміщення, де він встановлений. А у випадку проходу такого димоходу через дерев'яне перекриття, його необхідно ізолювати жаростійкими матеріалами.

Другий пункт – овальні димохідні труби із нержавійки. Це димохідні труби, які, як правило, використовуються в якості гільзування цегляного димового каналу. При побудові димоходу із цегли будівельники часто кладуть його з пустотілої або силікатної цегли, яка з часом експлуатації починає руйнуватися під впливом конденсату. Гільзування димоходу – це встановлення в прямий димовий канал жорсткої металевої конструкції із модульних труб. Також овальні димохідні труби із нержавійки створюють хорошу герметичність димоходу, що є дуже важливим у відношенні пожежної безпеки. Вони також підсилюють тягу, а кислостійка нержавіюча сталь витримувати агресивний вплив конденсату. Крім цього, гільзування димоходу дає можливість встановити в конструкції димоходу всі необхідні вузли, такі як конденсатовідвід, ревізію, трійник, шибер. В нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати овальні димохідні труби із нержавіючої сталі потрібного вам діаметру, товщини сталі і придбати всі необхідні комплектуючі.

Що стосується третього виду димоходів - з утеплених труб, так званих сендвіч-труб. Це труби, які виготовляються з двох окремих труб вставлених одна в іншу і які відокремлюються між собою утеплювачем з кам’яної базальтової жаростійкої вати. Такі димохідні труби мають ряд переваг в порівнянні з одностінними, а саме:

  1. утеплювач знижує температуру зовнішнього контуру труби, тим самим забезпечує пожежну безпеку дому;
  2. перешкоджає виникненню конденсату, не дозволяючи димоходу промерзати в холодну пору.

Товщина внутрішньої труби варіюється в межах від 0,6 мм до 1,0 мм, а товщина зовнішньої труби складає 0,6 мм. Такі труби використовуються для димоходів, які встановлюються ззовні будинку.

Також немало важливим параметром в димоходах із нержавіючої сталі - це матеріал із якого він зроблений. Якісний нержавіючий димохід повинен бути зроблений із кислотостійкої нержавіючої сталі марки AISI 304.

Це зв’язано з утворенням конденсату, який може викликати корозію у звичайної нержавіючої сталі. Від якості нержавіючої сталі також залежить термін служби димоходу і його пожежна безпека.

Як ми бачимо, димоходи з нержавіючої сталі об’єднують в собі найбільш важливі пункти, необхідні для створення надійної та ефективної системи відводу газів горіння. В каталозі інтернет-магазину https://teplokram.com.ua ви можете вибрати і купити сертифіковані димохідні труби з нержавійки - марки AISI 304, за доступними цінами. Доставка покупок здійснюється в Київ, Івано-Франківськ, Долина, Калуш, Стрий, Львів, Ужгород, Тернопіль, Харків, Одесу та інші міста України.