Порівняти товари (0)

Буржуйка – сучасний погляд на опалення оселі

Тепло та затишок важко створити, не маючи правильного опалення, яке б впоралося з будь-якими морозами та вітрами. Буржуйка в її сучасному трактуванні збереже комфортну погоду в домі, стане безпечним та бюджетним доповненням інтер’єру в стилі кантрі, ретро або модерн, завдяки безлічі варіантів оформлення. Така піч має декілька видів. Інтернет-магазин «Теплокрам» пропонує на продаж широкий вибір товарів даної категорії. Ви зможете купити буржуйку, яка ідеально підходить під параметри вашого приміщення, вибравши її колір та потужність.

Наші печі від провідних виробників характеризуються високою тепловіддачею, довговічністю та різноманітністю стилів. Компактна, але потужна буржуйка прикрасить та обігріє ваш дім. Виріб фірми Jotul, Kratki, Supra, MBS, Romotop або Tim Sistem стане оригінальним елементом інтер’єру! Скільки коштують кращі, буржуйки, які користуються особливою популярністю, можна дізнатись на нашому сайті. Хоча запевняємо вас, що всі товари створюються на сучасному обладнанні з урахуванням загальноприйнятих норм та вимог. Тому якість буржуйки будь-якого виду, представленої в інтернет-магазині «Теплокрам», повністю виправдовує її вартість.

Буржуйки стандартного та тривалого горіння: види та характеристики

Не варто думати, що чавунна буржуйка втратила свою актуальність, навпаки – сучасні печі тільки набирають популярність завдяки своїм чудовим характеристикам, безлічі модифікацій, оснащенням та додатковими функціями. Обладнання поєднує простоту у встановленні та експлуатації, високий ККД та компактність, довге застигання, тривале горіння та стійкість до змін температури. Одначе буржуйки певних видів володіють особливостями, закладеними в конструкції пристроїв. Ці особливості також визначають і тип палива, яке використовується для роботи тої чи іншої моделі. Чавунні буржуйки можуть бути дров’яними, пелетними та на вугіллі.

Також розрізняють печі та каміни. Перший варіант – піч-буржуйка, обладнана системами конвекції та розподілу нагрітого повітря, що дозволяє їй почати обігрівати приміщення уже через декілька хвилин після розпалювання, процес якого буде швидким та простим. Такі опалювальні конструкції вирізняються високим ККД на рівні понад 70%, що також є перевагою перед піччю з цегли. Камін-буржуйка чудово підійде в якості не тільки обігрівача приміщення, але й декоративного елемента, завдяки якому дім та дача заграють новими фарбами вогню та наповняться ароматом дров. Характерна риса моделі – виділення тепла з топки, де відбувається процес горіння.

Купуючи таке джерело опалення, пам’ятайте, що євробуржуйка є багатофункціональною піччю та підходить для різних потреб:

  1. Обігрів приміщення. Буржуйка в квартирі або будинку встановлюється, насамперед, щоб підтримувати комфортну температуру в холодну пору року. Вона може служити додатковим джерелом тепла та працювати в тандемі зі стаціонарними котлами та камінами. Таким чином, пічка-буржуйка дозволить вам швидше створювати комфортний мікроклімат в домі та при цьому значно скоротить витрати на електроенергію.
  2. Приготування їжі. Інтернет-магазин «Теплокрам» представляє різноманітні моделі печей: у нас ви зможете купити сучасні буржуйки, ціни яких вкажуть на потужність та наявність додаткових можливостей. На обладнаних варильними поверхнями печах з високою теплопровідністю можна приготувати смачну вечерю вдвічі швидше, ніж під час використання електричної техніки. Цікавий варіант – буржуйка для дачі, яка може виконувати функцію духовки.
  3. Переносний обігрівач. Немало жителів великих міст надають перевагу таким печам в якості основного джерела опалення. Приймаючи рішення купити буржуйку в Києві, наприклад, для встановлення в квартирі чи будинку, вивчіть характеристики моделі, яка вам сподобалась. Радимо вам звернути увагу на переносне обладнання. Такі буржуйки можна при бажанні використовувати на дачі або навіть на природі: зібрати чи розібрати таку піч простіше простого!

Перегляньте асортимент обладнання, представленого в нашому магазині. Ми підібрали для вас буржуйки, які користуються високим попитом.

Буржуйка з високим ККД: кращі взірці популярної печі

Буржуйка на дровах або вугіллі від закордонних та вітчизняних виробників має так багато варіантів конструкції та оформлення, що визначитись з вибором буває нелегко. Основними критеріями покупки являються функціональність, потужність, розмір, дизайн та, звісно, доступна ціна. В каталозі інтернет-магазину «Теплокрам» представлені моделі, які об’єднують кращі характеристики за всіма вимогами. Ви знайдете продукцію фірм Jotul, Kratki, MBS, Romotop, Supra, Tim Sistem та зможете купити буржуйку в Україні, яка буде відповідати міжнародним стандартам якості.

Бюджетні моделі MBS HERA, MBS HIT, MBS HAPPY та Tim Sistem Carobna Pec використовуються для обігріву та приготування їжі. Вони представлені в різних кольорах, призначені для верхнього підключення димоходу. Максимальною потужністю в 11 кВт характеризуються печі MBS HIT, що позначається на вартості. Ціна буржуйки в даній категорії коливається від 2 до 10 тисяч гривень.

Зверніть увагу також на пелетні буржуйки MBS Thermo Pellet потужністю 16-18 кВт та, завдяки наявності великого асортименту моделей, з можливістю вибору верхнього та заднього підключення. Крім чудових експлуатаційних характеристик, високої надійності та ефективності обладнання, серед інших приладів подібного типу, вирізняються такою перевагою, як створення екологічно чистої атмосфери в домі. Також догляд за таким приладом не потребує особливих трудовитрат – при згоранні практично не залишають попелу.

Підвищена пожежна безпека, наявність додаткових функцій, стильний дизайн з використанням декоративних елементів – все це головні відмінності більш дорогих печей, де “королем балу” можна вважати компанію Jotul. Буржуйки вартістю від 50 тисяч володіють більшою потужністю (18 кВт), надійністю та зносостійкістю. Бічне, заднє або верхнє підключення димоходу – на ваш вибір! Елегантні та сучасні, ергономічні і компактні печі цієї марки оснащені вентиляційною системою, мають відсіки та поверхні для приготування їжі. Таке обладнання сприяє створенню романтичної обстановки в приміщенні завдяки загартованому склу, яке відкриває вид живого вогню. Не зволікайте з рішенням купити буржуйку. В Харкові, Львові, Одесі безліч домів та квартир опалюються з допомогою красивих печей, які прийшли зі старої епохи, з сучасним дизайном та високим ККД!