Порівняти товари (0)

Камінні топки – палаюче вогнище, яке зігріває кожен квадратний метр вашого житла

Багато сотень років назад камін рахувався виключно практичним пристосуванням. Він був в кожній оселі і до деякого часу заміняв обігрівачі. Зараз ми розуміємо, що каміни із минулого були скоріш примітивними джерелами тепла. Їх вогню вистачало хіба що для обігріву одної великої зали. Камінні топки тоді ще не винайшли... Але зараз вони є не тільки прикрасою житла з естетичним зовнішнім виглядом каміна, але й енергоефективним обігрівачем всього дому. Камін – серце домашнього вогнища, який звичайно виробляється із чавуна або сталі. На сьогодні - це енергоефективний, красивий та сучасний продукт, не можна і цього заперечувати. Купити такі топки по вигідній ціні, як для Києва та України, можна в нашому інтернет-магазині.

Топки для каміна за ціною виробника: орієнтуємося у видах виробів з чавуна та сталі

Камінна топка є головним конструктивним елементом будь-якої печі – в ній відбувається безпосереднє згоряння палива. Від правильності її підбору залежить ефективність каміна в обігріві приміщення, його енергоекономність, довговічність у використанні та можливість підтримки комфортного мікроклімату. Правильний вибір неможливо зробити, не знаючи про те, які топки існують в природі. Саме тому пропонуємо в оглядовому режимі дізнатись про види, типи та особливості цих пристосувань.

 1. За матеріалом виготовлення: чавунні, сталеві та гібридні камінні топки.
 2. За типом конструкції огляду камінної топки: топки тунельного типу, топки кутові, трьохсторонні топки, оглядові топки на чотири сторони.
 3. За типом відкриття дверцят: правостороннє відкриття топки, лівостороннє відкриття топки та топка гільйотинного типу знизу вгору.
 4. Особливості конструкції: герметичні з можливістю забору повітря з вулиці та негерметичні.
 5. За виглядом огляду скла: пряме, призматичне та панорамне.
 6. За інтенсивністю та спрямованістю тепла: можливість встановлення двох або трьох шибок для корекції інфрачервоного випромінювання важливо для опалення маленьких приміщень та безпеки дітей.
 7. За типом території обігріву: конвекційні та топки з водяним контуром.
 8. За додатковими комфортними системами: система чистого скла, система допалу димових газів, можливість приготування їжі.

Чавунні топки не можна назвати дешевими виробами. Вони популярні в силу енергоефективності (здатності зберігати тепло), компактності, високого ККД, стійкості до деформацій та тривалого терміну служби. Такі топки орієнтовані на обігрів як великих, так і маленьких приміщень. В плані дизайну та функціональних особливостей обновляються подібні чавунні камінні топки не часто. Їх естетичну складову завжди можна змінити та поліпшити облицювальними матеріалами.

Сталеві топки для каміна, недорого купити які можна в нашому магазині, відносяться до сучасних рішень. Вони бувають як герметичні так і негерметичні. Такі камінні топки часто називають дизайнерськими. Виробники постійно покращують їх параметри і пластичність у використанні. Ці вироби завжди виглядають стильно та незвичайно. Сталеві топки рідко трансформують та декорують керамікою та талькомагнезитом, хоча трапляється й таке.

Також є рішення і для власників, які мають відкриті камінні топки, які є традиційним рішенням своїх палацових предків. В таких топках доступ до вогню нічим не обмежений, а обігрів приміщення забезпечується шляхом виділення тепла від вогню. Як тільки паливо перестає горіти, тепло зникає з приміщення. З цієї причини відносно недорогі відкриті камінні топки фактично не використовуються для обігріву всього приміщення. Скоріш, вони є декоративним доповненням інтер’єру, даниною поваги до старовинних камінів. Таким рішенням є камінні вкладення. З ними не потрібно нічого перебудовувати, вони компактно встановлюються в нішу каміна без конструктивних змін каміна, звісно, камінні вкладення бувають тільки конвекційного типу горіння.

Закриті камінні топки – більш практичне рішення в плані покупки. Їм не потрібне для горіння повітря з приміщень, що є позитивним відносно техніки безпеки. Вони дозволяють опалювати як великі, так і маленькі приміщення за площею і підтримувати в останніх оптимальний кліматичний режим. Вони на 80% ККД енергоефективні: забезпечують великою кількістю тепла при нормальній витраті палива. Крім того, більш безпечні та регульовані, ніж їх негерметичні аналоги.

Конвекційні камінні топки, які активно купляються в Києві та інших містах, добрі тим, що у них додатково є можливість встановлювати сталевий теплообмінник, чавунний теплообмінник для системи гіпокауст, а також керамічну акумулюючу масу, що дає можливість утримувати більш тривалий час тепло в приміщеннях. Саме повітря гріє приміщення: його холодна маса потрапляє в топку каміна, та швидко «повертається» вже добре нагрітою через решітки. Що стосується топок з водяним контуром – вони практично здатні замінити твердопаливні котли. Купляючи їх, ви отримуєте масу «плюшок»: основу для налаштування автономного опалення, прикрасу оселі, ефективний нагрівальний прилад і т.д.

Переваги покупки камінних топок в нашому магазині

Давно мріяли про камін? Можливо, хочете придбати універсальну, естетичну та функціональну камінну топку, відмовившись від дорогого газу? Радимо підібрати та купити відповідний товар у нас:

 1. Великий вибір камінних топок різноманітних типів. Є відкритого і закритого типу, чавунні та зі сталі, конвекційні та з водяною сорочкою. Ви самі визначаєте оптимальний для себе варіант, а ми, при необхідності, допомагаємо в цьому.
 2. В каталозі представлена продукція світових брендів-виробників, яка завоювала любов та повагу користувачів у всьому світі. Ми пропонуємо товари українського, польського, французького, чеського, німецького та норвезького виробництва, які відрізняються економічністю, екологічністю, естетичністю.
 3. В наявності камінні топки, які можуть використовуватися в обігріві приміщень до 25 кВт. Є також найбільш ходові квартирні варіанти, потужність яких коливається від 7 до 14 кВт.
 4. Високий ККД, виключна пожежна безпека. Характерною відмінністю всіх наших товарів є їх відмінна енергоефективність та безпека експлуатації. Топки, представлені в магазині, не гріються ззовні та не псують оздоблення. При цьому вони оснащені функціями 2 та 3-го допалу, а це означає, що ви зможете зекономити на щоденному використанні таких пристосувань.
 5. Наша продукція зможе прикрасити будь-який інтер’єр, не тільки зробити його більш зручним. В продажі унікальні дизайнерські камінні топки, які хоча й виглядають як твори мистецтва, які зійшли зі сторінок модних журналів, але при цьому зберігають свою функціональність.

Рішення напрошується саме собою: купити унікальну та функціональну камінну топку з чавуна в Україні варто у нас! Вас потішить не тільки якість товарів, але й сервіс магазину. Ми з радістю допоможемо підібрати саме той камінний пристрій, який буде зігрівати ваше серце в холоди, тішити очі й допоможе зекономити грошові кошти. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт країни (Львів, Дніпропетровськ (Дніпро), Київ, Одесу, Харків та ін.) популярними перевізниками.