Надійна ізоляція для каміна Super Isol (Суперізол), ізоляційна плита із силікат кальцію

  • Переглядів: 3547

Без сумніву, прерогатива безпеки при монтажі каміна належить ізолюючому матеріалу, який повинен бути надійним, якісним та екологічним, як силікат кальцію.

SUPER ISOL, він же в простонароді “ізол” - давно відомий матеріал, застосування якого поширене у камінній справі. Виготовлений із пористого, легкого силікату кальцію, твердий ізолюючий матеріал. Є абсолютно негорючим та витримує постійне теплове навантаження до 600 °С.

Температурні випробування Super Isol

Саме для камінної справи Супер Ізол виготовляється з щільністю 225 кг./мта завтовшки 30 і 50 мм, в декількох габаритних розмірностях: 1000х610 мм, 1000х1220 мм.

Міцність та низька крихкість ізолюючого матеріалу Супер Ізолу, дозволяє з’єднувати його саморізами в одну самонесучу конструкцію, без застосування додаткового укріплення.

Збираючи короб каміна, обов’язково потрібно проклеювати шви спеціальним клеєм, до складу якого входить: діоксид кремнію, оксид алюмінію, оксид натрію і оксид калію. Цей клей є екологічно чистим і безпечним продуктом, який швидко затвердіває та витримує температуру до 950 °С. Всі шви, перед нанесенням клею, слід обробляти водяною дисперсією на акрилатовій основі. Це спеціальна грунтовка для підвищених температур, без розчинника і, відповідно, теж екологічна. Грунтовка збільшує стійкість плит до вбирання вологи і зміцнює місце склеювання.

Проведений тест на розрив наглядно демонструє міцність склеювання між кальцій-силікатними плитами обробленими спеціальною грунтовкою, звичайною грутовкою, водою і без обробки взагалі, де використання спеціальної грунтовки показав найкращий результат:

Грунтовка для Super Isol

Готовий короб не потрібно додатково зашивати іншими ізолюючими матеріалами. Лицева сторона плит має текстурно-пористу поверхню для зручного і надійного нанесення шпаклівки із сіткою. В якості декору компанія ТеплоКрам пропонує натуральний мармур, декоративну шпаклівку типу “венеціанка”, чи інші оздоблювальні матеріали, якими наші спеціалісти швидко і якісно прикрасять камін у вашій оселі.

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

 

Також звертайтесь до наших менеджерів, які дадуть Вам професійну консультацію та допоможуть замовити монтаж каміна, дзвоніть:

КОНТАКТИ