Порівняти товари (0)

CHIGO

Кондиціонери CHIGO – комфорт та свіжість забезпечені

Кондиціонери CHIGO створять приємний мікроклімат у будинку. Оскільки розроблено вони із застосуванням фірмових технологій. Наприклад, INVERTER забезпечує плавне регулювання робочих режимів та економить електроенергію. Комфортну атмосферу в кімнаті створює цілий комплекс розробок – система очищення повітря PLAZMA фільтр, ефективний його розподіл у приміщенні та голосове керування.

Оскільки мова пішла про технології, варто кілька слів сказати і про самого виробника – компанії CHIGO. Створено її в Китаї. Головний принцип її діяльності полягає в тому, що техніка, що розробляється, має високу продуктивність, якість, яскравий дизайн і фінансову доступність. У числі переваг кондиціонерів CHIGO – багаторівнева система очищення повітря, можливості для охолодження та обігріву у значному температурному діапазоні, іонізація, знезараження та багато іншого.

Переваги кондиціонера CHIGO – відмінності та плюси

Ціни на кондиціонери CHIGO низькі. Серія GCHV FUTURE характеризується низьким рівнем шуму має велику потужність нагріву та охолодження. Можна керувати кондиціонером через смартфон. Надійні пристрої. Характеризуються високим класом енергоефективності A++. Також встановлено PLAZMA фільтр – спеціальна система очищення повітря. Зазвичай пристрої з однієї серії відрізняються показниками потужності. Також у кондиціонерів різна холодо- та теплопродуктивність. Ці дві характеристики вимірюються у Ват і показують скільки одиниць тепла прилад здатний передати з приміщення на вулицю. Що стосується рівня шуму кондиціонерів CHIGO, то він відповідає всім нормам для житлових будинків.

Рекомендації щодо вибору хорошої моделі кондиціонера

Щоб вибрати відповідний кондиціонер CHIGO, потрібно пройти кілька кроків:

  1. Дизайн. Сучасні моделі кліматичних пристроїв мають цікавий дизайн, тому можуть стати повноцінним елементом обстановки в кімнаті і навіть яскравим її акцентом.
  2. Компресор. Це головний елемент кондиціонерів "ЧІГО". Взагалі доступні 2 варіанти компресорів – інверторний та неінверторний. Інвертор працює на максимальних обертах одразу після запуску. При досягненні необхідних властивостей плавно знижує потужність і легко підтримує температурний режим. Звичайний (неінверторний) кондиціонер після включення працює на великих обертах. Після досягнення необхідного рівня температури вимикається. Як тільки температурний режим змінюється, кондиціонер знову запускається, і знову на найбільших обертах. Інверторні пристрої точніше підтримують задану температуру. Кондиціонери ЧІГО швидше охолоджують повітря, економлять електроенергію (аж до 40%), практично не створюють шуму. А ще вони можуть похвалитися збільшеним робочим ресурсом, оскільки працюють без виключень.
  3. Очищення повітря. Фільтри кондиціонерів CHIGO розроблені на основі технологій, які ефективно очищають повітря у будинку. Попередній фільтр є обов'язковим для всіх моделей. Він затримує великі порошинки та бруд, що є позитивним і для самої техніки, і для людей, які знаходяться в кімнаті. Ліквідує віруси грипу та вірусних захворювань, нейтралізує мікроби, блокує пересування алергенів. Вбудований іонізатор додатково очищає повітря завдяки генерації негативних іонів, насичуючи його киснем.
  4. Продуктивність. Це базова характеристика кондиціонерів CHIGO. Вона впливає те, який обсяг тепла чи холоду виробляє пристрій.

З урахуванням методу монтажу та сфер застосування пристрою бувають настінними, канальними та касетними. Настінні прилади – найпопулярніші.

Кондиціонерам CHIGO не страшні морози та стрибки напруги в мережі. Для них передбачена функція перезапуску, тому після вимкнення подачі енергії в мережі вони відновлюють колишній режим роботи при запуску.

Щоб не доплачувати за зайві кіловати, користуючись кондиціонером CHIGO, необхідно врахувати низку факторів:

  1. Площа приміщення. Неправильно підібраний кондиціонер не зможе гарантувати достатнє охолодження або видасть занадто потужний потік повітря, а це не обов'язково комфортно.
  2. Кількість сонця у приміщенні. Грубо кажучи, враховуйте світлову сторону кімнати.
  3. Кількість електроприладів у кімнаті. Тут важливо все – батареї, телевізор, комп'ютер, кухонна плита – все, що додатково нагріває приміщення.
  4. Кількість людей у кімнаті. Спальня це для одного або вітальня для великої компанії.

Як видно, щоб підібрати дійсно ефективний та продуктивний кондиціонер CHIGO, потрібно враховувати безліч факторів, розумітися на нюансах. Якщо на це немає часу, зверніться за допомогою до співробітників інтернет-магазину, вони запропонують кілька варіантів на вибір – так буде легше визначитися.