Порівняти товари (0)

Електричний камін - живильне тепло і красиве вогнище

Комфорт та затишок в оселі складається з тисячі дрібниць. У класичному інтер'єрі, мабуть, найважливішим елементом являється камін. Він не тільки забезпечує тепло, а й збирає біля себе членів сім'ї прохолодними вечорами. Реалізувати справжній камін з відкритим вогнем в умовах звичайної міської квартири дуже складно, однак це не означає, що потрібно повністю відмовитися від ідеї. Сучасні технології дають можливість кожному милуватися красивим видовищем. Для цього потрібно встановити електричний камін. Він візуалізує картинку справжнього вогню і навіть забезпечує звук потріскування дров. Горіння полін виглядає настільки реалістично, що його складно відрізнити від оригіналу навіть з близької відстані. Крім того, електричний камін може стати джерелом тепла в будинку. Набагато приємніше обігріватися за допомогою такого приладу, ніж звичайною батареєю або радіатором.

Види електричних камінів та їх особливості

Якщо ви давно мрієте про власний будинок з каміном, біля якого холодними зимовими вечорами буде збиратися вся сім'я, рішення існує. Не потрібно чекати зміни житлових умов або кардинально переплановувати квартиру. Набагато простіше і зручніше купити електрокамін. У ньому декоративний вогонь дійсно виглядає дуже ефектно і реалістично. Поліна в ньому моделюють різні стадії горіння - від ледь займаних іскоркою колод до тліючого вугілля, покритого попелом. Перше, про що варто подумати перед вибором електричного каміна, - як він буде встановлений. Адже від місця його розташування залежить тип приладу. Сьогодні електричні каміни бувають таких видів:

  1. Підлогові. Такі електрокаміни є вже готовим рішенням для будинку. Вони не потребують облицювання, монтажу камінного порталу або вбудованої ніші. Їх конструкція проста, зручна і мобільна. Ви можете встановити підлоговий електричний камін впритул до стіни або в кут, як імітацію грубки-буржуйки, або використовувати як окремий елемент і переміщати за бажанням. Це відмінне рішення для малогабаритних квартир, де вільний простір обмежений. Ви можете встановлювати його в будь-якому куточку, а на літній період зовсім прибрати.
  2. Настінні. Назва цього виду електричного каміна говорить про те, що він встановлюється безпосередньо в стіну. Зовні прилад виглядає як плоский телевізор і у вимкненому стані нічим не виділяється в інтер'єрі. Такий електрокамін володіє потужним декоративним ефектом, обігріває маленькі приміщення, а також частково освітлює кімнату.
  3. Вбудовувані. Вони монтуються в спеціально підготовлені ніші в стіні або камінні портали, чим практично повністю копіюють справжній камін. Облицювання такого приладу може бути дерев'яною, кам'яною, металевою або керамічною - все залежить від побажань замовника і його фінансових можливостей. Вбудований електрокамін, як і підлоговий, можна використовувати як для прикраси приміщення, так і його обігріву. Однак потрібно пам'ятати про одну важливу деталь. Товщина порталів починається від 30 і більше сантиметрів. Таким чином, вбудовані електричні каміни не завжди підійдуть для малогабаритних квартир.

Розрізняються електрокаміни і за місцем розташування в кімнаті. Кутові пристрої економлять простір і не захаращують приміщення. Ви зможете встановити його в будь-якому вільному кутку. Приставний електрокамін розташовується впритул до стіни або фасаду меблів. Він також досить компактний і займає мало вільного простору. Існує також варіант острівного розташування електричного каміна. Однак встановити прилад посередині приміщення можуть собі власники квартир з великими за площею кімнатами.

Переваги електричних камінів

Сучасні прилади оснащенні фальшивими дровами з полімерного матеріалу, при цьому, на відміну від справжнього пристрою, не поширюється кіптява і дим. У електрокаміні імітація живого полум'я створюється за рахунок відеоекранів і світлодіодного підсвічування. Однак встановлюють обладнання не тільки з метою прикраси інтер'єру, але і для обігріву. Функція опалення в електричному каміні реалізується через інфрачервоний випромінювач або теплову конвекцію. У першому випадку тепло надходить в довгохвильовому діапазоні, чим нагріває предмети, а в другому - повітря. У теплу пору року опцію обігріву приміщення можна відключити і насолоджуватися виключно декоративним ефектом. Крім того, що можна недорого купити електрокамін, прилад має інші незаперечні перевагами, а саме:

  • просте встановлення - для електричних камінів не потрібні фундамент, димар або цегляна кладка. Монтаж навіть не вимагає ремонту в приміщенні;
  • не потрібні дрова і вугілля - штучний камін живиться від електромережі;
  • обігрів приміщення - моделі з такою функцією працюють в двох режимах потужності 1 і 2 кВт. Вони здатні опалити приміщення площею 10-20 м2, при цьому підтримують задану температуру в автоматичному режимі. Деякі електрокаміни забезпечать теплом кімнати більше 21 м2;
  • пожежна безпека. Купити електрокамін в Україні вважають за краще, ті споживачі, які бояться отруєння чадним газом. Прилад не виділяє токсичних продуктів горіння, при цьому імітуює тління та дим. Крім того, електрокаміни споживають мало і не навантажують мережу;
  • доступність. На електрокамін ціна низька у порівнянні з дров'яними пристроями. Незважаючи на те, що сучасні моделі можуть бути оздоблені мармуром або іншими дорогими матеріалами, їх вартість все одно виявиться нижчою, ніж у аналогічних традиційних камінів;
  • не потрібна дозвільна документація. Ви можете встановити обладнання без узгодження з різними службами.

Якщо ви давно мрієте внести в свій будинок нотку тепла і затишку, варто купити електричний камін в інтернет-магазині "Теплокрам". На нашому сайті представлено багато моделей обладнання, які влаштують і ціною, і функціональністю, і привабливим зовнішнім виглядом. Завдяки зручному фільтру, ви з легкістю зможете підібрати оптимальний прилад, відповідний очікуванням і побажанням. Наші електрокаміни в Києві користуються великим попитом, адже встановлення справжнього доступна не кожному.