Хімічні засоби для чищення димоходу - печі, каміна і котла

  • Переглядів: 1601

Щітки для механічного чищення димоходу

Засоби для очищення димоходів, використовується з усіма видами опалювальних пристроїв, які працюють на твердому паливі. Копоть та креозот, що утворюються в ході процесу горіння, являють собою чималу проблему, оскільки водяна пара, яка також утворюється "склеює" їх, що спричиняє до появи смоли на стінках теплообмінника, камери згоряння і димохідної труби.

Хімічні засоби для очищення димоходу – це суміш особливих кристалів. Деякі з його компонентів, при згорянні діють як каталізатор - смола, що знаходиться в деревині, розщеплюється, а інші - при досягненні високих температур утворюють газ, який взаємодіє з шаром смолистого осаду і руйнує його. В результаті зникає вода - головний елемент, який забезпечує міцність смол. Залишається тільки ламкі частинки сажі: невеликі відлітають у димохід, а великі обсипаються до низу, термічно розкладаються і вигоряють. Ефективність порошку для чищення димоходу, підтверджена безліччю досліджень.

Для більш ретельного, швидкого та ефективнішого очищення, після дії засобу можна скористатися щіткою – для механічного очищення залишків сажі, яка не обсипалася, це зробити буде дуже легко, оскільки сажа буде ослаблена від дії засобу.

Також засіб можна використовувати для профілактики – не даючи сажі та смолі утворюватись на стінках димоходу, теплообмінника та камери горіння.

Застосування засобу для чищення димоходу

Для приладів опалення потужністю до 25 кВт:

  • активне очищення (на початковій фазі застосування очищувача сажі) - при перших десяти розпалюваннях засипати 1 вимірювальну ложку засобу перед розпалюванням вогню;
  • профілактика (після активного очищення) - перед розпалюванням додати 1 вимірювальну ложку засобу. Повторити при кожному 4-5 розпалюванні.

1 кг очищувача вистачає на 60 циклів очищення.

Для приладів опалення потужністю 25-50 кВт:

  • активне очищення (на початковій фазі застосування очищувача сажі) - при перших десяти розпалюваннях засипати 2 вимірювальні ложки засобу перед розпалюванням вогню;
  • профілактика (після активного очищення) - перед розпалюванням додати 2 вимірювальні ложки засобу. Повторити при кожному 4-5 розпалюванні.

1 кг очищувача вистачає на 30 циклів очищення.

Фази роботи засобу для чищення димоходу

  • для продуктивної роботи засобу дуже важливо, щоб хімічна реакція відбувалася повністю при активному горінні вогню, тому додайте його, безпосередньо, перед розпалом у топку приладу;
  • діючі речовини, які утворюються при горінні очищувача, взаємодіють зі смолистим шаром на стінках камери згоряння, димохідної труби і руйнує його;
  • під їх дією смола стає ламкою, обсипається до низу і вигорає. Очищаюча дія порошку триває протягом декількох діб.

Не використовуйте очисник димаря при недостатній тязі, якщо дим проникає в приміщення. Також засіб може виявитися неефективним при користуванні сирими дровами.

Переваги регулярного застосування засобу для чищення димоходів:

  • гарантується постійна чистота всіх елементів опалювального приладу і димохідних труб;
  • підвищується продуктивність роботи приладу опалення, а також безпека опалювальної системи;
  • знижуються витрати палива;
  • збільшується термін експлуатації димаря і опалювального приладу.

Поради щодо правильного догляду за димарем

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ДИМОХОДУ"

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ