Сталева опалювальна піч з кахлем, на дровах

  • Переглядів: 4705

Сталева піч з шамотом і кахельною плиткою MBS Luna

Буржуйка з сучасним дизайном у поєднанні з якістю та функціоналом, робить її незамінною для будь-якого будинку, дачі з сучасним чи класичним інтер'єром. Піч для конвекційного опалення житлових приміщень європейського, має потужність – 6 кВт, та високий коефіцієнт корисної дії – до 80 %, що дозволяє швидко обігріти приміщення площею – 30-40 м².

Як паливо в печі використовується деревина або дерев'яні брикети. Для ефективного горіння дров, піч обладнана системою вторинного допалу димових газів, що значно збільшує її продуктивність і більш красивого вигляду вогню.

Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, покритої, з декоративними вставками із керамічної плитки, оформлених під камінь. Всередині камера горіння печі футерована вермикулітом, що збільшує температуру горіння та ефективність, а також час експлуатації печі.

Дверцята камери горіння печі мають керамічні ущільнювачі, що запобігає потраплянню диму в приміщення під час роботи. Велике термостійке скло, витримує перепади температури і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. Щоб скло не забруднювалось, воно обдувається повітрям.

Управління первинною та вторинною подачею повітря здійснюється в печі за допомогою двох регуляторів. Для горіння печі та роботи систем “чисте скло” і вторинного допалу.

Піч на дровах підключається до димоходу, діаметром – 150 мм, зверху.

Для видалення попелу, піч має зручний попільник з чавунними колосниками. Також внизу має відділ для зберігання дров.

Переваги печі

  • вмістима камера для завантаження дров – 265x320x279 мм;
  • товщина сталі печі – 3 мм;
  • подвійний дефлектор для ефективного відбору тепла;
  • система “чистого скла” дозволяє залишатися йому завжди чистим, не забруднюватися кіптявою і рідше займатися його чищенням;
  • система вторинного допалу;
  • дверцята з механізмом дотягування;

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "СТАЛЕВА ПІЧ З ШАМОТОМ І ПЛИТКОЮ"

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ