Піч буржуйка на дровах PRITY K2 GT F для опалювання та приготування їжі

  • Переглядів: 38

Піч з духовкою PRITY K2 GT F

Піч з духовкою PRITY K2 GT F від болгарського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку та приготування смачних страв у духовці. Стриманий дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь.

Номінальна потужність печі – 8,1 кВт та ККД – до 80,4 %, дозволять їй обігрівати кімнату, площею – до 81 м2. Холодне повітря проходить конвективними отворами на корпусі печі, нагріваючись, зверху, воно виходить уже гарячим, забезпечуючи ефективний обігрів у приміщенні.

Для приготування соковитих страв з м’яса, риби, овочів, випікання хлібу і кондитерських виробів, піч має вмістиму духовку, розміром – 201х320x316 мм. Для відстежування температури всередині духовки, на її склі розміщується термометр (входить у комплект). Духовка працює від жару дров, немає потреби у підключенні газу чи електроенергії.

Як паливо, у печі PRITY K2 GT F використовується деревина, вологістю – не більше 20%. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння, розміром – 468х372x291 мм. Розхід палива у печі, складає – 3,2 кг/год, при виході печі на номінальну потужність.

Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через чавунні колосники у вмістимий попільник, звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння. На попільнику, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння.

Піч-камін виготовлена зі сталі високої якості, доступна – червоного та кремового кольору. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними. Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Дверцята печі PRITY K2 GT F обладнані великим термостійким оглядовим склом. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату.

Піч на дровах PRITY K2 GT F під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 150 мм, зверху. На димохідному патрубку є вбудована шиберна заслінка, яка дозволить регулювати тягу димоходу. Ефективніший відбір тепла здійснюється дефлектором, який продовжує шлях проходження піролізних газів. Температура димових газів на виході з пічки – 232 °С.

Компактні розміри печі PRITY K2 GT F дозволять розмістити її в зручному для Вас місці кімнати, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПІЧ З ДУХОВКОЮ PRITY K2 GT F"

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ