Переваги печей на дровах для саун

  • Переглядів: 4323

Печи для сауны

Хоч на дворі й спека, давайте замислимось над тим, що це триватиме не довго. І зовсім скоро нам захочеться погрітися іншим способом. Напевно, немає людини, яка не знала би про існування сауни та не відчувала б на собі цілющу дію пари.

Сауна, нарівні з футболом і рибалкою, вважається одним з найпопулярніших розваг серед чоловіків. Але у багатьох є традиція відвідувати сауну цілою родиною.

Брак часу – це справжня проблема наших днів, тому багато хто планує обладнати сауну у себе вдома. Це означає, що прийняти оздоровчу процедуру Ви зможете, коли тільки забажаєте. Але як правильно обладнати сауну? І яку вибрати кам'янку?

Дровяная печь для сауны

Переваги дров’яних печей для саун

  • Сауну з такою пічкою можна побудувати в будь-якому, зручному для Вас місці та натопити її коли душі завгодно, адже працює вона тільки на дровах і не залежить від інших джерел енергії. Тому не потрібно хвилюватися за нестабільне електропостачання – дров’яна кам’янка буде працювати за будь-яких обставин.
  • Кам'янки прості у використанні, не займають багато місця, і без необхідності спорудження димоходу
  • Паливо для дров’яних печей є по низькій ціні та доступним для пересічного громадянина. Дрова для сауни повинні бути необхідної вологості, щоб отримати від печі найкращий результат.
  • Піч, прогріта дровами, набагато ефективніше нагріває каміння, ніж електроенергія.
  • Дрова є екологічним та безпечним паливом.
  • В сучасних кам’янках є моделі укомплектовані склом, що дає вам можливість і паритись, і насолоджуватись горінням вогню, окрім того контролювати температуру в сауні.

Компанія «ТеплоКрам» пропонує широкий модельний ряд дров'яних печей-кам'янок для саун, зі швидким підігрівом приміщення, цікавим дизайном, високою ефективністю, зручністю монтажу й експлуатації, надійністю і довговічністю.

 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.