У нас безліч новинок від провідного польського виробника димохідних, повітропровідних і вентиляційних систем Darco

 • Переглядів: 46

Новинки від компанії Darco

Ми завжди стараємося надавати своїм  клієнтам найбільший вибір елементів для організації якісного опалення та вентиляції оселі. Тому завжди стараємося привозити цікаві рішення та новинки провідних європейських виробників, до яких відноситься польський виробник Darco.

Хочемо познайомити Вас з продукцією від компанії Darco. Оскільки, вона має великий асортимент елементів для забезпечення різноманітних потреб у різних сферах:

 • сталеві димоходи для під’єднання камінів та пічок;
 • камінні повітропроводи;
 • решітки для камінних повітропроводів та вентиляції;
 • вентиляційні системи.

Сталеві димоходи для камінів та пічок

Щоб камін чи піч на дровах справно та ефективно працювали, необхідно забезпечити його якісним під’єднанням для димоходу. На допомогу прийдуть сталеві димохідні системи Darco.

Всі елементи виконані зі сталі, марки – DC01, товщиною – 2 мм та покриті фарбою Senotherm, яка не димить і не виділяє запаху при першому розпалі, також має стійкість до температури і механічних пошкоджень.

В асортименті Darco є всі необхідні елементи для реалізації будь-якого під’єднання, навіть дуже складного, в тому числі і системи димооберту.

Що нового:

 • труба з конденсаційним переходом, шиберною заслінкою та ревізією;
 • розети з пружиною;
 • димохідні елементи, кольору – антрацит.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "СТАЛЕВІ ДИМОХОДИ ДЛЯ КАМІНА/ПЕЧІ DARCO"

 

Камінні повітропроводи

Головною особливістю опалення каміном, є те, що він може опалювати всю оселю, завдяки розведенню повітропроводів. Камін зможе ефективно обігрівати весь будинок, навіть за відсутності електроенергії.

Асортимент Darco містить все необхідне для реалізації забору повітря з вулиці, розведенню тепла по будинку, ізоляції та утеплення каналів, а також обладнання для примусової подачі повітря.

Що нового:

 • навіювачі для подачі повітря в камін/піч з підігрівом;
 • еластичні труби для під’єднання подачі повітря;
 • великий асортимент анемостатів.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "КАМІННІ ПОВІТРОПРОВОДИ DARCO"

 

Камінні решітки

Ще одним важливим елементом повітропроводів від каміна та вентиляції, є – вентиляційні решітки. Вони виконують, як практичну, так і декоративну функцію.

На вибір надається сотні моделей та кольорів решіток Darco різних розмірів. Доступні моделі з сіткою та з рухомими жалюзями, також цікаві тунельні решітки прямі та кутові для камінних коробів.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "РЕШІТКИ ДЛЯ КАМІНІВ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ DARCO"

 

Також новинкою, є – провітрювачі від Darco. Дуже важливо, щоб в оселю зажди надходило свіже повітря з вулиці. Особливо у сучасних герметичних будинках, і особливо, якщо в оселі використовується опалення каміном, пічкою без реалізації забору з вулиці.

Провітрювачі Darco мають все необхідне для постачання якісного повітря: фільтр, стабілізатор потоку та підігрів.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПРОВІТРЮВАЧІ DARCO"

 

Звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію, допоможуть обрати котел та замовити його монтаж:

КОНТАКТИ

 

А також підписуйтесь на нас у соц. мережах: