Кутовий камін лівий/правий Hitze Albero на дровах для ефективного опалення всього будинку

  • Переглядів: 202

Камінна топка HITZE ALBERO AL16R/L.H-D 16 кВт

Функціональна топка для каміна, від польського виробника – Hitze ALBERO AL16R.H-D, виготовлена з високоякісної котлової сталі, марки – P265GH, згідно зі стандартом EN 10028-2, на сучасному обладнанні з ЧПК (2D Laser, 3D Laser). Зварювання виконується методом MAG, завдяки чому гарантована висока якість і естетичність зварних швів.

Камінна топка Hitze ALBERO AL16R.H-D завдяки здатності виділяти та тривалий час зберігати теплову енергію, а також можливістю розведення повітропроводів – є одним з найефективніших джерел тепла на дровах. Чудовий вибір для клієнтів, які шукають економічне та ефективне опалення для своєї оселі. Можна використовувати, як основне джерело опалення.

Камінна топка Hitze ALBERO AL16R.H-D має потужність – 16 кВт. Конвективні отвори та дефлектор із керамбетону, а також особлива конструкція задньої частини корпуса топки, яка забезпечує подачу вторинного повітря у верхню частину каміна, дозволяють досягти ККД – до 80 %, шляхом додаткового спалювання димових газів.

Як паливо в топці використовується деревина, вологістю - до 20%.

Усередині камін, футерований керамбетоном, який здатний зберігати тепло тривалий час, а також витримувати високу температуру. Попільник та колосники з чавуну.

Камінна топка Hitze ALBERO AL16R.H-D має велике правостороннє кутове жаростійке скло, розміром – 680x530х375 мм, яке витримує температуру – до 800 °C та дозволить Вам насолоджуватися горінням вогнища. Скло обдувається потоком повітря - довго залишається чистим, не закопчується, тому його не потрібно часто чистити.

Особлива конструкція камінної топки – зі зрізаними кутами, робить її чудовим вибором для встановлення у куті кімнати зі значним збереженням простору у кімнаті. На задній стінці, також є додаткові радіатори (ребра), що збільшують площу поверхні нагріву каміна.

Камінні дверцята виготовлені з посиленого профілю, що підвищує їх жорсткість і довговічність. Зі зручним бічним відкриттям, дозволяють Вам без зусиль відкривати топку, для довантаження палива та обслуговування.

Забір повітря для горіння здійснюється з вулиці, первинне та вторинне горіння керується за допомогою зручного регулятора. Частина повітря використовується для основного горіння, частина для роботи систем “чистого скла” та вторинного допалювання димових газів - для більш ефективного та повного згоряння палива.

Камінна топка Hitze ALBERO AL16R.H-D під'єднується до димаря - зверху, за допомогою патрубка, діаметром – 200 мм. Підвід зовнішнього повітря знизу, з допомогою патрубка, діаметром – 125 мм.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "КАМІН КУТОВИЙ HITZE ALBERO AL16R.H-D 16 КВТ, ПРАВА"

 

Звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть зробити замовлення.:

КОНТАКТИ

А також підписуйтесь на нас у соц. мережах: