Технологія X2 радіаторів Kermi

  • Переглядів: 6063

Технологія X2

При встановленні систем опалення виникає проблема енергоощадження, застосування геліоустановок, теплонасосного обладнання або максимального використання тепла згорання, тепер не єдині способи вирішення цієї проблеми.Радіатор Кермі висока тепловіддачаРадіатор Кермі швидкий нагрів Радіатори Kermi therm-x2 з унікальною технологією X2 навіть на стадії теплопередачі дозволяють економити енергію.

Завдяки технології послідовного потоку, радіатори therm-x2 унікальні і перевершують інших за всіма параметрами. Технологія послідовного потоку означає, що теплоносій спочатку протікає через передню панель досягаючи максимальної температури поверхні, що збільшує тепло, яке випромінюється на 100%, а час нагрівання радіатора зменшується на 25%, внаслідок чого досягається ідеальна швидкість віддачі.

За рахунок проходження теплоносія спочатку через передню панель у therm-x2 низька температура задньої панелі, що забезпечує таким чином мінімальні втрати в тепловому випромінюванні в напрямку зовнішньої стіни. Радіатор Кермі екрануююча задня панельРадіатор Кермі циркуляція теплоносія 

Збільшення енергетичної ефективності і зниження втрат при виробці та розповсюдженні тепла завдяки більшій різниці температур на вході та на виході, особливо в режимі часткового навантаження при невеликих затратах теплоносія, забезпечують therm-x2 найвищою енергоефективністю серед всіх сталевих панельних радіаторів, він економить до 11% енергії. Це робить радіатори therm-x2 унікальними та комфортними, вони створять справжній затишок в вашому домі.

Радіатор Кермі порівняння зі звичайним радіатором

Технологією X2 володіє модельний ряд:

  • радіатори 12,22 та 33-го типів;
  • радіатори монтажною висотою 300-900 мм.

Радіатори therm-x2 прекрасно комбінуються зі всіма сучасними системами опалення:

  • теплонасосом;
  • сонячним колектором;
  • технологією високої теплотворної здібності;
  • централізованим опаленням;
  • пелетними котлами;
  • зі всіма пристроями підрахунку вартості опалення.

Таким чином, в будь-якій опалювальній системі, технологія X2 буде оптимальним та ефективним доповненням, дозволяючи економити і зберігати енергію на всіх стадіях енергозаощаджувального ланцюга. Незаперечне рішення для кожного.