Порівняти товари (0)

LG

Кондиціонери LG – комфорт та свіжість забезпечені

Кондиціонери LG створять приємний мікроклімат в будинку. Оскільки розроблені вони з застосуванням фірмових технологій. Наприклад, Smart Inverter забезпечує плавне регулювання робочих режимів та економить електроенергію. Комфортну атмосферу в кімнаті створює цілий комплекс розробок – система очищення повітря Plasmaster, ефективний його розподіл в приміщенні та голосове керування. Особлива авторська лінійка ARTCOOL цікава своїм дизайном – кожен кондиціонер в ній не тільки функціональний, але й оригінальний зовні.

Оскільки мова пішла про технології, варто декілька слів сказати й про самого виробника – компанії LG. Створена вона в Південній Кореї більш ніж півстоліття тому. Головний принцип її діяльності полягає в тому, що розроблювана техніка володіє високою продуктивністю, якістю, яскравим дизайном та фінансовою доступністю. Серед переваг кондиціонерів LG – багаторівнева система очищення повітря, можливості для охолодження та обігріву в значному температурному діапазоні, іонізація, знезараження та багато іншого.

Лінійки продукції компанії LG – відмінності та плюси

Ціни на кондиціонери LG середні. Але серед продукції бренда можна знайти й недорогі версії.

 1. Серія Mega Dual. Характеризується низьким рівнем шуму, завдяки застосуванню двороторного компресора, а також використанню спеціальної технології Skew fan. Якщо маєте у своєму розпорядженні невеликий бюджет, в цій лінійці можна вибрати та купити відповідний кондиціонер LG. Є опція розумної діагностики.
 2. Серія Standart Plus. Модель має велику потужність нагріву та охолодження. Можна керувати кондиціонером через смартфон.
 3. Серія Delux. Надійні пристрої. Характеризуються високим класом енергоефективності A++. Також встановлена Plasmaster Ionizer Plus – спеціальна система очищення повітря.
 4. Серія Artcool. Функціональні та ефективні пристрої. Працюють за інверторним принципом, володіють хорошою системою очищення повітря.

Зазвичай, пристрої з одної серії відрізняються показниками потужності. Також у кондиціонерів різна холодо- та теплопродуктивність. Ці дві характеристики вимірюються в ватах та показують скільки одиниць тепла пристрій здатен передати з приміщення на вулицю. Що стосується рівня шуму кондиціонерів LG, то він майже у 2 рази менший прийнятої норми для житлових будинків. Так, він становить 40 дБ вдень та 30 дБ – вночі.

Рекомендації по вибору хорошої моделі кондиціонера

Щоб вибрати відповідний кондиціонер lg, потрібно пройти декілька кроків:

 1. Дизайн. Сучасні моделі кліматичних пристроїв не тільки білі або чорні, з елементами зі скла, а ще мають цікавий дизайн, тому можуть стати повноцінним елементом обстановки в кімнаті навіть яскравим її акцентом. Крім класичної прямокутної форми, доступні квадратні версії. Є моделі кондиціонерів LG, які підсвічуються LED лампами. А ще доступні варіанти з можливістю заміни малюнка на передній панелі.
 2. Компресор. Це головний елемент кондиціонерів “ЛДЖІ”. Взагалі доступні 2 варіанти компресорів – інверторний та неінверторний. Інвертор працює на максимальних обертах відразу після запуску. При досягненні потрібних параметрів плавно знижує потужність та просто підтримує температурний режим. Звичайний (неінверторний) кондиціонер після ввімкнення також працює на високих обертах. По досягненні необхідного рівня температури, вимикається. Як тільки температурний режим міняється, кондиціонер знову запускається, і знову на найвищих обертах. Інверторні пристрої точніше підтримують задану температуру. Кондиціонери ЛЖ швидше охолоджують повітря, економлять електроенергію (аж до 40%), практично не створюють шуму. А ще вони можуть похвалитися збільшеним робочим ресурсом, оскільки працюють без вимкнень.
 3. Очищення повітря. Фільтри кондиціонерів LG розроблені на основі технологій, які ефективно очищують повітря в будинку. Первинний фільтр обов’язковий для всіх моделей. Він затримує великі порошинки та бруд, що позитивно і для самої техніки, і для людей, які знаходяться в кімнаті. Електростатичний фільтр кондиціонерів LG вловлює мініатюрні частинки пилюки до 3 нм. MULTI 3M-фільтр ліквідує віруси грипу та вірусних захворювань, нейтралізує мікроби, блокує переміщення алергенів. Вбудований іонізатор додатково очищує повітря завдяки генерації негативних іонів, насичуючи його киснем.
 4. Продуктивність. Це базова характеристика кондиціонерів LG. Вона впливає на те, який об’єм тепла або холоду виробляє пристрій.

З урахуванням методу монтажу і сфер застосування пристрою бувають настінними, канальними та касетними. В нашому каталозі є всі версії кондиціонерів LG. Настінні пристрої – найпопулярніші. В їх числі є моделі для приміщень будь-яких габаритів. Деякі з них володіють «інтелектуальними» функціями, здатні підлаштовуватися під зміни умов в кімнаті та регулювати температуру, рівень вологості. Саме в серії настінних кондиціонерів LG є безліч оригінальних дизайнерських рішень.

Канальні пристрої призначені для зон біля підвісних стель. В їх числі є моделі з надпотужністю, які здатні охолодити або обігріти навіть 4 суміжні кімнати. Завдяки вбудованому таймеру для них можна задавати режими роботи на певний період. Канальні кондиціонери LG забезпечують системою самодіагностики, яка здатна знаходити несправність та повідомити про неї користувача.

Касетні кондиціонери LG також призначені для приміщень з підвісною стелею. Зовні вони нагадують плитку, тому гармонійно вписуються в існуючу обстановку. Такі пристрої забезпечують часткову вентиляцію приміщення. Вони рівномірно подають свіже повітря по всій площі кімнати завдяки розподільним решіткам, направленим в 4 сторони. Кондиціонерам LG не страшні морози та стрибки напруги в мережі. Для них передбачена функція перезапуску, тому після вимкнення подачі енергії в мережі вони самі відновлюють попередній режим роботи при запуску.

Щоб не доплачувати за лишні кіловати, користуючись кондиціонером LG, необхідно урахувати ряд факторів:

 1. Площа приміщення. Некоректно підібраний кондиціонер не зможе гарантувати достатнє охолодження або видасть надто потужний потік повітря, а це не обов’язково комфортно.
 2. Кількість сонця в приміщенні. Грубо говорячи, враховуйте світлову сторону кімнати.
 3. Кількість електропристроїв в кімнаті. Тут важливе все – батареї, телевізор, комп’ютер, кухонна плита – все те, що додатково нагріває приміщення.
 4. Кількість людей в кімнаті. Чи це спальня для одного або гостинна для великої компанії.

Як видно, щоб підібрати дійсно ефективний та продуктивний кондиціонер LG, потрібно враховувати безліч факторів, розбиратися в нюансах. Якщо немає на це часу, зверніться за допомогою до співробітників інтернет-магазину, вони запропонують декілька варіантів на вибір – так буде легше визначитися.