Порівняти товари (0)

Сучасні інновації: теплові насоси LG повертають тепло

Ось уже декілька років на ринку представлене ефективне енергоощадне обладнання – теплові насоси. Це раціональна альтернатива стандартним дорогим видам опалення та кондиціонування приміщень. Їх принцип дії заснований на циркуляції теплоносія по замкнутому кругу та здатності забирати і перетворювати тепло від навколишнього середовища – землі, повітря, води.

Теплові насоси: різновиди

Теплові насоси поділяються на декілька видів, в залежності від джерела вироблення тепла:

 • повітряні насоси “повітря-вода” – використовують повітря із навколишнього середовища, передаючи тепло воді, яка циркулює в системі опалення.
 • пристрої вторинного тепла – споживають надлишки тепла, що утворилися на виробничих робочих процесах.
 • геотермальні – поділяються на 2 підгрупи:
  • “вода-вода” – джерелом енергії є вода із водойм або грунтові води;
  • “земля-вода” – тепло виробляється від грунту.

Кожна із модифікацій паливних насосів має свої переваги, там, де немає можливості застосовувати один тип паливного насоса LG, доволі ефективно працює інша система.

Застосування теплових насосів LG

Теплові насоси LG успішно застосовують для опалення приміщень, підігріву води до 80 °С. Тепловий насос у квартирі повноцінно заміняє функції кондиціонера, дозволяючи значно зекономити. Сфери застосування:

 • багатоквартирні будинки;
 • приватний сектор – заміські будинки, котеджі, дачі;
 • виробничі об’єкти – промислові комплекси, цехи, складські приміщення, офіси;
 • соціальна інфраструктура – спорткомплекси, басейни, ресторани, навчальні заклади.

Насосне обладнання може застосовуватись на різноманітних об’єктах без яких-небудь санітарно-гігієнічних ті інших обмежень.

Теплові насоси LG “повітря-вода”: конструкція та принцип роботи

Стандартні системи опалення передбачають опалення приміщень з допомогою гарячої води. Система “повітря-вода” може мати один або два блоки – для зовнішнього та внутрішнього монтажу. У випадку компактного моноблочного варіанту, тепловий насос виконує функції обох блоків.

У двохблокових системах передача тепла здійснюється від зовнішнього блоку до внутрішнього. Надійшовше повітря нагрівається в теплообміннику та передається встановленим споживачам тепла – радіатори опалення, тепла підлога, конвектори. Технологічний процес теплового насоса “повітря-вода” здійснюється наступним образом:

 1. Холодоагент під дією компресора піддається стисненню. Тиск повітря зростає, його температура збільшується до 85 ºС.
 2. Гарячий холодоагент поступає на конденсатор, де здійснюється передача тепла теплоносію – воді або повітрю. Після охолодження холодоагенту відбувається його конденсація.
 3. Після розширювального вентиля холодоагент в стані пониженого тиску потрапляє у випаровувач, який знаходиться на вулиці. При цьому його температура значно нижче повітря на вулиці. При закипанні фреону (-40 ºС) відбувається відбір тепла від повітря ззовні.

Інакше кажучи, тепловий насос - це холодильна машина, яка працює не за звичною схемою вироблення холоду, а створення тепла.

Переваги теплових насосів LG

Теплове обладнання LG абсолютно безпечне, працює в автоматичному режимі, оснащене системою двоетапного аварійного керування.

 • Екологічність – джерелом тепла є природний елемент – звичайне повітря, а не продукти згоряння газу, вугілля або електроенергія.
 • Економічність – експлуатація паливного насоса LG не залежить від цін на паливо. Завдяки високій технологічності системи “повітря-вода”, обладнання споживає лише 25 % від об’єму всієї виробленої електроенергії.
 • Конкурентоспроможність – собівартість експлуатації теплового обладнання LG, у порівнянні з газовим опаленням, дешевше у 2 рази. По мірі збільшення тарифів на газ розрив буде збільшуватися в користь теплових насосів.
 • Багатофункціональність – можливість застосування теплових насосів LG не тільки для опалення приміщень, а також кондиціонування та підігріву води. Завдяки унікальній опції Anti-legionella, при нагріві до 80 ºС, відбувається знезараження бака з водою.
 • Безшумна робота – рівень шуму поряд з працюючим зовнішнім блоком LG можна порівняти з розмовною мовою – не більше 40 дБ.
 • Працездатність – можливість ефективної експлуатації у різних кліматичних зонах в температурному інтервалі від 20 ºС морозу до 48 ºС тепла.
 • Тривалий термін роботи – теплові насоси LG для квартири та дому розраховані на 30-40 років експлуатації, при необхідності можуть бути модернізовані.
 • Безпека та простота експлуатації – початково робочі процеси теплового пристрою LG забезпечують високий рівень пожежної безпеки.

Крім цього, паливне обладнання LG “повітря-вода” є найбільш простим по монтажу, оптимально підходить для міста і сільської місцевості.

Монтаж та розрахунок теплових насосів LG

Розрахунок необхідної потужності теплового пристрою LG “повітря-вода” виконують спеціалісти з урахуванням об’єму опалювального приміщення, матеріалів конструкції будівлі, можливих теплових втрат, площі вікон та дверей, специфіки регіону. При грамотному проектуванні та монтажі коректна робота системи LG забезпечена на довгі роки.

Теплові насоси LG від компанії “ТеплоКрам”

У нас ви можете купити однофазні теплові насоси LG потужністю від 5 кВт до 16 кВт, для обігріву приміщень площею від 70 кв. м до 300 кв.м. Трифазні системи LG представлені моделями 12 кВт, 14 кВт, 16кВт. Нашу продукцію ми поставляємо у всі міста України – Київ, Івано-Франківськ, Львів, Черкаси, Полтава та ін. Доставка здійснюється перевізниками України або транспортом нашої компанії.

Якщо порівнювати ціну паливного насоса LG з окупністю та ефективністю обладнання, можна зробити раціональний висновок: це вигідне вкладення інвестицій у майбутнє. З газовим, електричним і, тим більше твердопаливним котлом, ви, мимоволі, перетворюєтесь в оператора котельної. Покупка ж теплового насоса LG подарує Вам справжню волю.