Рушникосушки від українського виробника Mario

  • Переглядів: 266

Рушникосушки Маріо

Рушникосушки Mario встановлюються у ванній кімнаті, для висушування рушників, одягу та білизни. Рушникосушки також забезпечують Вас теплом і затишком, а також дуже важливим фактором є усунення плісняви, різноманітних запахів і вологи, оскільки вони провокують появу захворювань. Завдяки рушникосушці, ванна кімната буде мати здорову та теплу атмосферу.

Рушникосушки Mario виготовлені з нержавіючої сталі високої якості, марки – AISI 304, яка володіє високою міцністю та антикорозійною стійкістю. Рушникосушки мають поліровану поверхню, не втрачають блиску і зовнішнього вигляду протягом багатьох років.

Асортимент рушникосушок

В залежності від Ваших потреб існують – водяні та електричні рушникосушки.

Водяні рушникосушки Mario під’єднуються до Вашої водяної системи опалення, є більш економною, ефективно обігріють ванну кімнату та висушать рушники.

Електричні рушникосушки Mario мають вбудований ТЕН, витрачають більше енергії, проте перевагою є те, що вони незалежна від системи опалення, тому їх можна буде вмикати в будь-яку пору року, навіть літом, якщо необхідно підсушити рушники, чи у сиру погоду. Для зручності користування на контролері є вбудований таймер.

Також, щоб підібрати рушникосушку під Ваш інтер’єр – на вибір доступно близько 170 моделей, з різним виглядом та розмірів. Ви зможете обрати рушникосушку, як в компактну ванну кімнату, так і в доволі простору.

Переваги рушникосушок Mario

  • виготовлені з якісної нержавіючої сталі, марки – AISI 304;
  • надійність та гарантія на ефективну роботу протягом багатьох років, гарантія від виробника – 5 років;
  • відповідає всім стандартам якості та європейським нормам;
  • готова продукція перед пакуванням проходить всі необхідні випробування і маркується фірмовим знаком компанії.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "РУШНИКОСУШКИ MARIO"

 

Звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть зробити замовлення.:

КОНТАКТИ

А також підписуйтесь на нас у соц. мережах: