Функціональна, сучасна піч-камін Romotop LAREDO T 03 на поворотній ніжці

  • Переглядів: 53

Піч Romotop LAREDO Т 03 (сталевий корпус), 4 кВт

Піч від чеського виробника, Romotop LAREDO Т 03 – стильна, функціональна, компактного розміру, що дозволить встановити її в зручному для Вас місці, а також ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.

Потужність печі – 4 кВт та високий коефіцієнт корисної дії – до 80%, дозволяють ефективно обігріти приміщення великої площі.

Як паливо в печі використовується деревина, сучасні технології горіння дозволяють значно скоротити витрату палива, вона становить всього – 1,3 кг/год.

Піч виготовлена зі сталі високої якості, яка швидко нагрівається і витримує величезну температуру. Всередині футерована шамотом.

Однією з головних переваг печі, є величезне панорамне термостійке скло, яке дозволить Вам спостерігати за полум’ям, а завдяки системі "чисте скло" воно довший час залишатиметься незабрудненим кіптявою.

А також, головною особливістю печі, є те, що корпус печі обертається на 360° – це дає безліч можливостей для реалізації цікавих ідей в інтер’єрі, а також дозволить спостерігати за полум’ям з будь-якої точки оселі.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПІЧ-КАМІН ROMOTOP LAREDO Т 03 НА ПОВОРОТНІЙ НІЖЦІ"

 

Зверніться до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть зробити замовлення.:

КОНТАКТИ

А також підписуйтесь на нас у соц. мережах: