Піч від польського виробника Hitze ELLISSE S

  • Переглядів: 54

Піч Hitze ELLISSE S, 5 кВт

Піч на дровах Hitze ELLISSE S - це втілення високої якості та сучасного дизайну. Ця піч дозволить Вам ефективно опалювати приміщення без газу та електроенергії, все що потрібно – це дрова та під’єднання до димоходу. Також вона дуже швидко встановлюється, не завдаючи серйозних руйнувань Вашому ремонту.

Піч-камін Hitze ELLISSE S - це інноваційна піч, вона має велику продуктивність та може опалювати приміщення – до 50 м2. Піч має унікальну овальну форму, вона має велику топку, що дозволяє завантажувати дрова великого розміру. Піч на дровах Hitze ELLISSE S відрізняється високою якістю виготовлення, довговічністю та надійністю. Ця піч має міцну та жорстку конструкцію, виготовлену з високоякісної котлової сталі P265GH. Підключення до димоходу може бути зроблене ззаду або зверху печі.

Особливу увагу заслуговує велике панорамне скло, виготовлене з термостійкої склокераміки з максимальною робочою температурою – до 800°C. Завдяки функції “чистого скла”, воно буде залишатися чистим і довго не забруднюватиметься кіптявою.

Піч Hitze ELLISSE S оснащена практичною ручкою для регулювання повітря з повним регулюванням. Іншою перевагою є використання двох дефлекторів, що забезпечують ефективне та екологічно чисте згоряння. Один виготовлений зі сталі, а інший - з кераміки.

Вільностоячі печі є ефективними та екологічно чистими джерелами тепла. Вони поєднують сучасний дизайн, безпеку та простоту використання, що робить їх цікавою альтернативою іншим джерелам тепла. Євробуржуйки ідеально підходять, як для просторих, так і для малих приміщень.

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПІЧ-КАМІН HITZE ELLISSE S,5 КВТ"

 

Звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію та допоможуть зробити замовлення.:

КОНТАКТИ

А також підписуйтесь на нас у соц. мережах: