Кімнатні регулятори температури і автоматика системи опалення

  • Переглядів: 1635

Автоматика опалення

Автоматичне керування опаленням – важлива складова сучасних систем тепло- та водопостачання, якою у нас в Україні здебільшого нехтують. Проте автоматизація опалення, є одним з найефективніших методів, значного заощадження палива. І, окрім цього, Ви отримаєте КОМФОРТ і затишок в оселі!

Уявіть собі, що якщо знизити температуру в домі, всього на 1°С, то витрати палива (газу, електроенергії чи дров) зменшуються – на 5%. Отже, встановлюючи, з допомогою автоматики, температуру в домі – на 5°С нижчу, коли Ви їдете на роботу, то економите - до 20% коштів на паливо за сезон.

У нас широкий асортимент автоматики для вирішення будь-яких завдань, для будь-яких систем опалення на всіх видах палива:

  • кімнатні терморегулятори;
  • контролери для твердопаливних котлів;
  • контролери для керування радіаторами і "теплою підлогою";
  • контролери для камінів з водяним контуром;
  • контролери для геліосистем та теплових насосів.

Кімнатні терморегулятори

Для чого потрібен кімнатний терморегулятор? Він дозволяє зробити режим роботи системи опалення найбільш оптимальним, тим самим значно економити на паливі, електроенергії, а також збільшити ресурс пристрою опалення. Які бувають терморегулятори:

Механічні терморегулятори - це найпростіші моделі. Необхідна температура для приміщення, виставляється за допомогою механчного  регулятора. Коли досягається задана температура, всередині терморегулятора замикається контакт, і сигнал іде на вимкнення котла, при зниженні температури котел знову вмикається.

Електронні терморегулятори - принцип їх дії точно такий же. Різниця тільки в тому, що задані параметри відображаються на дисплеї. А також вони набагато точніші, похибка у них значно менша, ніж у механічних, що дозволяє налаштовувати більш комфортну температуру і економити ще більше. Та володіють рядом додаткових функцій.

Програмовані терморегулятори - з допомогою яких можна задати тижневий графік опалення. Програмувати опалення можна окремо для кожного дня тижня або окремо для будніх, окремо для вихідних.

Наприклад: якщо Вас весь день немає вдома, з 8.00 ранку до 17.00 вечера, то можна задати меншу температуру в домі – 15°С. Коли Ви вдома і на вихідні, Ви можете встановити комфортну для температуру - 20-22°С. А вночі, коли Ви спите, можна встановити температуру – 18°С, яка рекомендується для здорового сну.

Підключення автоматики

По виду підключення, бувають провідні та безпровідні терморегулятори. Провідні регулятори підключаються до системи з допомогою кабеля. А безпровідні, відповідно, з допомогою безпровідного зв'язку. Безпровідні терморегулятори, чудово підходять, коли система встановлюється у будинку з ремонтом, де немає можливості протягування кабелів. Вони працюють на виділеній частоті – 868 МГц і не створюють проблем у роботі домашніх пристроїв, таких як Wi-Fi роутери, мобільні телефони та інше.

Переваги автоматики

  • один раз виставив комфортну температуру і вона стабільно підтримується, не потрібно слідкувати за тим, щоб постійно регулювати температуру котла зі зміною погоди;
  • не потрібно крутити вентилі на радіаторах та спеціально вмикати/вимикати котел, все працює самостійно – в залежності від температури;
  • можливість виставлення різної температури, у різних приміщеннях – позонне керування;
  • можливість програмування температури, що дозволяє зробити опалення більш економним.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "АВТОМАТИКА ОПАЛЕННЯ"

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ