Алмазне свердління отворів

  • Переглядів: 7642

Легке рішення зробити отвір для димоходу

 Алмазне свердління – це технологічний процес здійснення отворів у залізобетонній, бетонній, цегляній чи інших твердих конструкціях, стінах, фундаменті.

отвір у залізобетонній, бетонній, цегляній стіні, фундаменті

Під час виконання монтажних робіт часто постає проблема в необхідності свердління отворів у стінах, фундаменті, стелі чи підлозі, для інженерних систем і комунікацій. І коли даний отвір має бути зроблений в бетонній чи цегляній стіні жилого приміщення, дуже охайно та точно, з низьким рівнем шуму – найкраще та найпростіше використати спеціальний апарат алмазного буріння отворів.

Такий процес здійснюється спеціальним приладом, який за допомогою спеціальної системи кріпиться до поверхні. Має механізм з обертальним валом на який насаджуються циліндричні фрези з напаяними ріжучими сегментами покритими алмазним напиленням.

апарат для свердління

 Алмазне буріння є найбільш якісною та передовою технологією для висвердлювання отворів в стінах з високим рівнем твердості.

 Основними перевагами даної технології алмазного буріння є:

  • чистота виконання роботи – в процесі свердління отворів практично відсутній пил;
  • відсутність вібрацій, які можуть утворювати тріщини та руйнувати цілісність стіни;
  • точність – під час свердління отвір виходить чіткої круглої форми (не потребує додаткового шліфування) та відповідає заданому розміру;
  • універсальність – отвори можуть бути різних діаметрів та висвердлюватися в різних матеріалах, від звичайної цегли до армованого бетону;
  • оперативність.

 Окрім цього, вище вказана технологія дозволяє виконувати отвори різних діаметрів, як в горизонтальних, так і в вертикальних площинах та під необхідним кутом. Швидкість буріння залежить від діаметра отвору і твердості матеріалу, і коливається в діапазоні від 1 до 5 сантиметрів за хвилину.

 Виконуємо свердління (буріння) діаметрами 130 мм, 180 мм, 250 мм, 300 мм, у важкодоступних місцях, свердління на висоті, під кутом та свердління з водозабірним кільцем або пилососом.

 Якщо Вас цікавить послуга алмазного свердління (буріння) звертайтеся за тел. (068) 144-26-99, (050) 374-26-99 ми обов’язково надамо відповіді на всі Ваші запитання.