Порівняти товари (0)

Радіатори КОРАДО виробництво Чехія

Радіатори стальні КорадоНа сьогодні також можливо купити радіатори Корадо ціна на сайті ТеплоКрам в Франківську, Львові, Київ, а також це хороша ціна на всій території України. Радіатори Корадо ціна охопила європейський ринок сантехнічної техніки, лідер виробників радіаторів опалення. Компанія KORADO дає можливість купити понад 1 мільйона радіаторів в рік.

RADIK – сталеві радіатори

RADIK - це батареї Корадо, серія сталевих опалювальних приладів Корадо новітньої розробки та природною циркуляцією повітря теплопередаючих поверхонь. Виконуються в одній, дві або три панелі. Головна гріє поверхню корпусу є профільним з відпресованих заготовок листової сталі, які з'єднані в місцях вертикального поглиблення, а зварним лінійним швом по периметру. У середині батареї опалення Корадо утворюються горизонтальні та вертикальні канали, по яких рухається теплоносій. Для підвищення потужності у деяких типів радіаторів на внутрішній стороні панелі до каналів точковим зварюванням приварюється додаткова перехідна П - образна поверхня - конвектор. Для виготовлення використовується листова сталь яка має низький вмістом вуглецю.

Радіатори опалення Корадо серії «Radik» виробляються в базових виконаннях, які потім виходять окремі моделі:

  • KLASIK - бокове підключення, профільована передня панель;
  • VENTIL KOMPAKT - опалювальні прилади з вбудованими внутрішніми сполучними розводами, вентилем, виводами внизу, профільованою передньою панеллю.

Батареї опалення Корадо

Радіатори стальні Корадо ціна є новим рішенням на ринку, яка відповідає європейським стандартам. Експлуатуються в спорудах житлових, громадських, промислових типах приміщень, в приватних секторах, котеджах, гаражах.

Батареї Корадо від чеського виробника Korado мають ряд переваг:

  • професійна обробка, стильний зовнішній вигляд;
  • висока віддача тепла, компактність;
  • якісний матеріал;
  • легкий монтаж виробу.

Korado батареї забезпечують не тільки ефективний обігрів площі, а й створюють необхідну температуру безпосередньо під приміщення. Не важливо, що це: офіс, житлове приміщення, лікарняна палата. Стабільність в роботі, фіксування вологості. Робочі поверхні радіатора мають низьку температуру, що гарантує нешкідливість роботи батарей.

У нас Ви можете купити радіатори опалення Корадо за вигідною ціною. Радіатори Корадо прайс - це найш сайт з актуальною ціною. Якщо вам потрібно окремо завантажити Радіатори Корадо прайс - звертайтесь до нашого Cal-центру.