Нагрівальні кабелі для теплої підлоги Woks

  • Переглядів: 1453

Електрична тепла підлога Woks

Електрична тепла підлога від українського виробника Woks, створить тепло, комфорт та затишок у Вашому домі. Обігрів радіаторами не завжди може забезпечити рівномірний та комфортний обігрів всього приміщення, оскільки, поблизу батареї, завжди набагато тепліше, ніж на великій відстані від неї, також бувають випадки коли монтаж центрального опалення неможливий або недоцільний. Тоді встановлення електричної теплої підлоги Woks – це найефективніший спосіб досягнути потрібної Вам температури у всьому приміщенні. І він може слугувати, як основним, так і додатковим джерелом обігріву, не тільки маленьких кімнат, але й великих залів та віталень, площею понад 20 м2.

В основі теплої підлоги, яка працює на електроенергії, є провід з високим опором, завдяки якому, при проходженні електричного струму, вона починає набирати температуру та нагріває всю площу підлоги (паркет, ламінат або плитку). Всі кабелі Woks, розраховані на конкретну площу обігріву та мають конкретну довжину, оскільки розрізати такий кабель суворо заборонено, інакше він вийде з ладу. Проте Ви завжди зможете підібрати собі кабель необхідної для Вас довжини, електричні гріючі кабелі Woks виготовляються від 6 до 208 метрів.

Всі кабелі теплої підлоги для дому, від виробника Woks виготовлені у двожильному виконанні. Такий варіант є більш ефективним та потужним, а також набагато зручніший у монтажі. В кінці дві жили кабелю з’єднані між, собою, тим самим замикаючи його в кільце. При цьому вхід, та вихід кабелю знаходяться в одному місці та легко підключаються до терморегулятора. З одножильним кабелем, все складніше, і при монтажі, необхідно робити додаткову петлю, щоб вивести його назад до місця підключення, та з’єднати з регулятором.

Розглянемо види теплої підлоги Woks:

  • кабель під ламінат Woks 10, виготовляється довжиною від 7,5 до 208 метрів, потужністю 10 Вт/м, встановлюється з кроком 12,5 см під паркет, ковролін та з кроком 10 см під ламінат;
  • кабель під плитку Woks 18, виготовляється довжиною від 6 до 162 метрів, потужністю 18 Вт/м, встановлюється в плиточний клей підлоги, з кроком 10-12,5 см;
  • кабель під стяжку Woks 22, виготовляється довжиною від 10 до 175 метрів, потужністю 22 Вт/м, має дуже міцну ізоляцію, що дозволить залити стяжку теплої підлоги машинним способом, не пошкоджуючи та не деформуючи сам кабель;
  • нагрівальний мат Woks, виготовляється в рулонах розрахованих на площу від 0,5 до 14 м2, укладається на стару бетонну основу, прямо в плитковий клей, може бути встановлений навіть на стіні.

Монтаж електричної теплої підлоги здійснюється на чистому бетонному покритті, перед цим застеливши його теплоізоляційною фольгою, на неї укладається монтажна стрічка, до якої кріпиться сам кабель. Дуже важливо дотримуватися відстані між витками – від десяти до дванадцяти сантиметрів, чим ближче вони розміщені один до одного, тим вища потужність нагріву на 1 м2. Якщо надто щільно прокласти кабель, то він перегріє сам себе, а якщо надто широко, то підлога між витками не буде прогріватися та вийде ефект “зебри”. Після укладання підлоги, між витками, встановлюємо термодатчик, який потрібно помістити в гофру (щоб не пошкодити його і замінити, при можливому виході з ладу), та підключаємо до терморегулятора.

Нагрівальні мати встановлюються набагато простіше, оскільки, кабель на них вже прикріплений до монтажної сітки. При монтажі гріючого мата в стяжку, він також стелиться на термоізоляційну фольгу, оскільки мат має дуже невелику товщину. А при встановленні в плитковий клей, термоізоляцію неможливо застосувати, клею просто не буде до чого причепитися. При поворотах на 90 або 180º, просто розрізаєте мат та повертаєте його в потрібну Вам сторону.

Всі електричні кабелі Woks витримують температуру до 125 ºС, проте тепла підлога ніколи не буде нагріватися до таких температур. І такий запас міцності, дозволяє значно збільшити тривалість роботи кабелю.

При виборі опалення електричною теплою підлогою, Ви обов’язково зіткнетеся з міфом про те, що вони мають дуже шкідливе електромагнітне випромінювання, яке негативним чином позначиться на здоров’ї рідних. Проте це зовсім не так, сучасні гріючі кабелі Woks мають захисний екран – обмотку із суцільного алюмінію, яка стримує все випромінювання, та робить кабель абсолютно безпечним. Крім того електрична тепла підлога не висушує повітря, тому не представляє небезпеки для тих хто страждає від астми та алергії.

Ще одною оманою є те, що при використанні електричної теплої підлоги, значно виростуть рахунки за електроенергію. Так рахунки неодмінно виростуть, але чи так сильно насправді? Порахувати в скільки обійдеться комфорт та тепло у Вашому домі дуже просто. Беремо потужність гріючого кабелю та множимо на площу, на якій він встановлений (зверніть увагу, не на площу кімнати, а саме на площу самої теплої підлоги). Потім множимо на середній час роботи кабелю в день, цей час приблизно складає – 12 годин в день, оскільки кабель не працює весь день, він гріє кімнату, а при досягненні необхідної температури – вимикається. Ці нескладні обчислення, допоможуть Вам порахувати, скільки електроенергії в день, витрачається на обігрів кімнати теплою підлогою, та порівняти з іншими джерелами тепла.  

Також немало важливим моментом є вибір терморегулятора, їх існує велика кількість – від простих механічних, на яких Ви просто задаєте необхідну Вам температуру, і при досягненні якої, підлога перестає працювати, до електронних з можливістю програмування і управління через інтернет. Програмовані термостати, дозволять Вам встановити графік роботи теплої підлоги, з точністю до одного градуса, та скоротити споживання електроенергії на 30%.

Купити електричну теплу підлогу Woks

ДВОЖИЛЬНИЙ НАГРІВВАЛЬНИЙ КАБЕЛЬ WOKS

НАГРІВАЛЬНІ МАТИ WOKS

КІМНАТНІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ WOKS