DRAZICE енергетична ефективність

  • Переглядів: 690

 До числа основних причин енергетичної ефективності відноситься не тільки зниження енергетичних показників і ослаблення негативного впливу на навколишнє середовище, але і чітке уявлення по кожному продукті окремо. В характеристеці бойлерів від Drazice можна прочитати інформацію про денний розхід енергії, рівні акустичного шуму і класі енергетичної ефективності.

 Клас енергетичної ефективності, який у звичайних водонагрівачів позначається буквами від А до G, говорить про витрату електроенергії при декларувальному рівні навантаження, вираженому буквами, наприклад, M, L, XL. Відповідно звичайні водонагрівачі тестуються при різних рівнях навантаження, і в залежності від їх обсягу та споживаної енергії їх відносять до конкретного класу енергетичної ефективності. Простіше кажучи: Чим вище вибраний режим навантаження, тим важчі будуть умови для досягнення більш високого класу енергетичної ефективності. Таким чином, водонагрівач класу С при рівні завантаження М є енергетично більш слабким, ніж аналогічний водонагрівач, віднесений до класу при рівні завантаження L.

 Для електричного водонагрівача з резервуаром об'ємом 125 л найкращим показником буде клас С. Тільки водонагрівачі з інтелектуальним термостатом, звані «смарт», здатні досягти класу енергоефективності В. З іншого боку, водонагрівачі малих обсягів, менше 30 л, можуть досягати класу А. Компанія Drazice присвятила кілька років ретельної підготовки до впровадження цієї зміни, і сьогодні вона готова надати своїм клієнтам широкий асортимент виробів різних класів.

 Класичні водонагрівачі Drazice, що відносяться до класу С - це економічні і доступні за ціною пристрої, оснащені шаром ізоляційної піни товщиною не менше 40 мм. Модельний ряд ОКНЕ Smart став втіленням передових розробок в області дизайну і економічності електричних водонагрівачів, здатних досягти класу енергетичної ефективності В.

 У пропозицію Drazice також входять унікальні фотоелектричні моделі з позначенням XL. Їх конструктивне рішення для односпрямованого нагріву захищено міжнародним патентом. Воно є настільки інноваційними, що для таких водонагрівачів до сьогодення не існує методики визначення класу енергетичної ефективності. Ці моделі, що використовують альтернативне джерело тепла, можна віднести до класу А.

Клієнтам рекомендується звернути увагу не тільки на клас енергоефективності, а й на денний обсяг споживаної електроенергії в кВт/год. Таким чином вони зможуть побачити не тільки кількісну різницю між водонагрівачами, а й оцінити потенційні теплові денні витрати.