Піч буржуйка на дровах PRITY GT FS G DR для опалення і готування їжі

  • Переглядів: 3539

Піч з варильною поверхнею і духовкою PRITY GT FS G DR

Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку та приготування смачних страв у духовці і на варильній поверхні. Стильний дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь. Піч з духовкою і варильною поверхнею PRITY GT FS G DR від болгарського виробника.

Потужності печі – 15 кВт, вистачить, щоб обігріти велике приміщення, площею – до 150 м2. Коефіцієнт корисної дії – 75%.

Для приготування соковитих страв, випікання піци, хлібу та кондитерських виробів, піч має вмістиму духовку. Духовка є повністю автономна, працює від жару дров, немає потреби у підведенні газу чи електроенергії.

Варильна поверхня печі, виготовлена із якісної склокераміки, яка швидко нагрівається та дозволить Вам готувати і розігрівати страви. Склокераміка має хорошу теплопровідність, рівномірно розігрівається та має високу стійкість до механічних пошкоджень.

Піч-камін PRITY GT FS G DR має вмістиму камеру горіння для завантаження великої кількості дров. Розхід палива у печі, складає всього – 5 кг/год.

Буржуйка на дровах PRITY GT FS G DR виготовлена зі сталі високої якості. ЇЇ зовнішній вигляд, довгий час буде залишатися не змінним. Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.

Попіл від палива, яке вигоріло, потрапляє у вмістимий зольний ящик, який легко виймається й чиститься. На зольному ящику, також розміщений регулятор подачі повітря в зону горіння.

Піч PRITY GT FS G DR має внизу зручну шухляду для зберігання посуди та іншого кухонного знаряддя. Вона чудово впишеться в інтер’єр в стилі кантрі або класік.

Переваги печі з духовкою PRITY GT FS G DR

  • термостійке оглядове скло для спостереження за горінням;
  • відстежувати температуру у духовці, Ви можете з допомогою зручного термометра;
  • отвори для подачі повітря на скло, для обдуву, щоб воно завжди залишалось чистим;
  • вбудована шиберна заслінка для регуляції тяги в димоході та збереження тепла;
  • може бути пофарбована у кремовий або червоний колір.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПІЧ PRITY GT FS G DR"

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ