Пелетна піч MBS для обігріву з водяним контуром і автоматикою

  • Переглядів: 2957

Піч пелетна MBS Thermo Pellet

Піч пелетна MBS Thermo Pellet призначена для опалення оселі за допомогою пелетних гранул. Створює комфортну атмосферу у Вашому домі, довго горить та легко обслуговується.

Пелетні печі MBS – це кращий вибір для опалення житлових та комерційних приміщень. Вона забезпечить комфортне, контрольоване опалення з правильною температурою в приміщенні без зайвих клопотів.

Завдяки використанню сучасних технологій, печі мають високий коефіцієнт корисної дії - до 90%, що дозволяє швидко та ефективно обігріти приміщення великої площі.

Головною перевагою пелетної печі MBS є наявність водяної сорочки. Завдяки чому піч підключається до системи водяного, радіаторного або підлогового опалення.

Паливо печі MBS Thermo Pellet – деревні гранули (пелети), які отримані шляхом пресування деревної стружки, тирси, відходів сільського господарства з високою тепловою потужністю. Витрата палива при номінальній потужності дуже низька, завдяки чому час роботи на одному завантаженні може досягати – до 24 годин.

Піч на пелетах MBS виготовлена зі сталі високої якості. І покрита термостійкою фарбою, доступна у різних кольорах.

Дверцята камери горіння мають велике термостійке скло, яке витримує високу температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню.

Великою перевагою печі MBS Thermo Pellet є наявність вбудованої автоматики та можливість програмування її роботи. Для цього можна вибрати момент початку роботи, необхідну температуру приміщення або інтенсивність горіння. Піч програмується з тижневим терміном і без Вашого втручання, протягом дня може автоматично розпалюватися і гаситися.

Має вбудований вентилятор, який видуває гаряче повітря від печі, з рівномірним розсіюванням по приміщенню. Також забезпечена вентилятором вихідних газів і автоматичною подачею пелетних гранул і пальником, який включається тільки під час подачі пелет.

Автоматична подача палива та автоматика дозволяють печі працювати автономно – без втручання користувача.

Димовідвідна труба монтується на задній поверхні печі, і має діаметр - 80 мм.

 

 

Асортимент пелетних печей MBS

  • доступні потужністю – 6,5; 8,5; 10; 12; 18 та 20 кВт;
  • сірого, бордового та кремового кольорів.

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ПЕЛЕТНІ ПЕЧІ MBS"

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ