Портали для каміна з натурального мармуру

  • Переглядів: 1330

Мармурові камінні портали Браво

Що таке сучасний камін? Це поєднання камінної топки (вставки) та камінної обудови. І якщо камінну топку можна вибрати серед тисячі варіантів по стилю, потужності та функціоналу, то для обудови каміна, найкращим рішенням, однозначно, є – камінний портал із мармуру.

Типи камінних обудов

Мармуровий портал стане центральним елементом та окрасою Вашої оселі. Може використовуватися, як зі камінами на дровах, так і з електро- та біокамінами. Існує сотні різноманітних видів мармурових облицювань, але в загальному, портали з мармуру можна розділити на 3 типи: ангійський, французький та стиль “модерн”.

Англійський тип

Каміну в англійському стилі притаманні строгість і витонченість, простота і аристократичність, в ньому ефектно поєднуються лаконічні лінії і вишукані декоративні елементи. Тут переважає консервативний тон і натуральні матеріали. Портали англійського типу для камінів, мають П-подібну конструкцію та чудово підійдуть, як для інтер’єру в класичному стилі, так і для сучасних інтер’єрів.

Французький тип

Камін у французькому стилі випромінює домашній затишок та тепло. Чудово підходить для оселі в стилі “кантрі” і “класік”. Обов’язковим елементом у такому порталі, є – ніша для дров під самою топкою, а також часто у них верхня балка виготовляється із дерева, хоча може бути і мармурова.

Стиль “модерн”

Камін у стилі “модерн” – ідеальне рішення для сучасних інтер’єрів. Прямі лінії, стриманий дизайн та відсутність будь-яких оздоблень та барельєфів – не залишить байдужими любителів мінімалістичного стилю.

Асортимент мармурів

У нас на вибір десятки видів мармуру з яких Ви зможете скласти камінну обудову своєї мрії. Візерунки на мармурі, які створила сама природа, не залишать байдужими абсолютно нікого. Поєднуйте різноманітні кольори та створюйте камін своєї мрії або виберіть із запропонованих варіантів. 

Асортимент мармурів

Переваги мармурових обудов

  • європейський продукт по українській ціні;
  • камінні портали виготовляються на сучасному обладнанні;
  • виготовлені з італійського мармуру високої якості;
  • будь-який портал може бути виконаний у прямому або кутовому виконанні;
  • кожен фрагмент обудови виготовлений з одного слябу мармуру, тому абсолютно виключена різноколірність;
  • також виконуємо індивідуальні замовлення на виготовлення та монтаж будь-яких виробів з мармуру (сходів, стільниць, підвіконь і т.д.).

Увага! Знижки!

Знижка 10% на камінні обудови, які у нас в наявності та знаходяться на виставці у магазинах. Знижка не розповсюджується на портали, які виготовляються на замовлення.

Щоб ознайомитися з переліком камінних порталів, на які діє знижка, та зробити замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами, за контактами вказаними внизу цієї статті або перегляньте каталог доступних порталів у нас на сайті, натиснувши на кнопку:

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "КАМІННІ ПОРТАЛИ З МАРМУРУ"

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ