Інфрачервоний вугільний гриль-коптильня

  • Переглядів: 778

Інфрачервоний коптильна гриль на вугіллі Char-Broil Kettleman

Перший у світі інфрачервоний гриль, що працює на вугіллі за доступною ціною. Ідеально підходить для великої родини та компанії друзів. Гриль з класичним дизайном від американського виробника, який прийшов на заміну морально застарілому мангалу, є втіленням досконалої функціональності, довговічності та дизайну для покупців з високими вимогами. Дозволяє смачно готувати будь-яку їжу: м'ясо, морепродукти, овочі та навіть фрукти.

Для приготування витончених страв використовують унікальну запатентовану технологію TRU-Infrared – їжа готується інфрачервоним випромінюванням від решітки, а не від гарячого повітря, завдяки чому страви готуються на 30% швидше, залишаються соковитими та ніжними. Також ця технологія дає низку переваг:

  • рівномірно розподілене тепло по всій поверхні грилю, без холодних та гарячих зон, дозволяє використовувати 100% решітки та зменшити габарити приладу;
  • запатентована інноваційна конструкція унеможливлює виникнення вогняних спалахів;
  • легке чищення гриля – випаліть рештки їжі, і видаліть їх щіткою з решітки.

Для приготування смачних страв у грилі використовується велика кругла поверхня, діаметром – 57 см. Для регулювання інтенсивності горіння і циркуляції гарячого повітря, на кришці гриля є зручні вентиляційні отвори.

Відкидна кришка з фіксатором, без зусиль відкривається і закривається однією рукою, до того ж на кришці гриля вбудований термометр для ретельного контролю за температурою готування. Гриль не витрачає багато вугілля, паливо легко завантажується, а для збору попелу, що відгорів, гриль має зручний лоток, який легко виймається і чиститься.

Матеріал виготовлення корпусу гриля та решітки - сталь високої якості з фарфоровим покриттям. Міцна конструкція гриля Char Broil Kettleman, а також якість комплектуючих та зварних швів дозволяють йому пропрацювати тривалий час навіть при інтенсивному використанні.

Гриль Char Broil Kettleman обладнаний колесами, для зручного транспортування.

Інфрачервоний коптильня-гриль на вугіллі Char-Broil Kettleman

 

ПЕРЕЙТИ ДО ТОВАРУ "ІНФРАЧЕРВОНИЙ ВУГІЛЬНИЙ ГРИЛЬ"

 

Підписуйтесь на нас у соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ