Потужна і функціональна чавунна піч Dovre 640 WD, 9 кВт, від бельгійського виробника

  • Переглядів: 100

Чавунна піч від бельгійського виробника Dovre 640 WD – "оновлений" варіант, однієї з найпопулярніших печей Dovre всіх часів, яка зберегла "зовнішній вигляд" попередньої моделі, але тепер обладнана подачею повітря ззовні та моно контролем.

Висока потужність печі Dovre 640 WD – 9 кВт та ККД – до 75%, дозволяють їй обігрівати приміщення, об’ємом - до 180 м3. В якості палива у печі використовується деревина. Завдяки використанні в конструкції печі бічних завантажувальних дверцят, у ній можна використовувати поліна, максимальної довжини – до 500 мм. Для тривалого, більш повного та екологічного згорання палива, у печі передбачена технологія вторинного допалу димових газів.

Піч Dovre 640 WD виготовлена з первиного чавуну високої якості. Чавун здатен витримувати високу температуру, значні навантаження, а також рівномірно розігрівається і тривалий час зберігає тепло.

Всередині камера згорання печі футерована вермикулітом, завдяки чому жар рівномірно розповсюджується по всій поверхні печі, довше зберігає тепло, а також робить її більш довговічною. А наявність дефлекторів продовжує час проходження димових газів та збільшує ефективність пристрою.

Подача повітря для горіння печі, роботи системи “чистого скла” та вторинного допалу, передбачена з вулиці. І регулюється одним зручним регулятором.

Піч Dovre 640 WD має велике термостійке скло, яке дозволяє спостерігати за горінням вогню у повному розмірі. А система "чисте скло" дозволить йому тривалий час залишатися незабрудненим кіптявою.

Чистка печі здійснюється з допомогою знімного вмістимого зольного ящика, який можна знімати навіть під час горіння печі.

КУПИТИ ПІЧ

Підписуйтесь на нас в соц. мережах:

А також звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть Вам професійну консультацію:

КОНТАКТИ